Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret, csak nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, csak nem akarja bevallani?

Figyelt kérdés

Régóta ismerjük egymást és kb 1,5 éve viszonyunk van. Pár hete azt mondta szüneteltetni szeretné mert sok minden változott az életében és most a fejlődésére akar koncentrálni. Mondtam hogy megêrtem de azért elmondhatná hogy mi történik épp vele. Erre azt mondta, hogy már nem érzi magához méltónak ami köztünk van és hogy már belefáradt hogy mindig úgy izgul ha együtt vagyunk és remeg a térde és állandóan elpirul. Kérdeztem, hogy miért van ez, talán szerelmes? Erre elkezdte tagadni, de nagyon zavarba jött. Akkor nem erőltettem tovább a temát de ma újra találkoztunk és azt mondta nem szerelmes csak mint embert és barátot szeret, mert szereti a gesztusaim, bejövök neki külsőleg meg hogy szereti a tekintetem meg milyen jó velem a szex,

meg ilyenek... De olyan csillogó szemekkel mondta, ahogy nő még sose beszélt hozzám. Meg amit mondott, az számomra pont hogy szerelem... De ő azt mondja, ez számára nem az...

Csak magának nem akarja bevallani? Vagy én reagálom túl?

26F


2018. febr. 4. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A tartsunk szünetet az mindig szakítást jelent. Ilyekor általában másik pasi van a dologban.
2018. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp fűzik hozzád gyengéd érzelmek. Nem tudom, igazából csak magamból tudok kiindulni, és számomra egy olyan ember, akit barátként szeretek, és szeretem a gesztusait, és jó vele a szex, azt szerelemnek nevezem, mert minden megvan, ami egy jó kapcsolathoz kell. Nem tudsz róla, hogy korábban milyen kapcsolatokban volt? Lehetséges, hogy volt olyan kapcsolata, ahol sokat sérült és nagyon fél az elköteleződéstől. Mi volt a megállapodásban, hogy miért csak szexkapcsolat lesz köztetek?
2018. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeret. Ez biztos, a tobbi szofasas.
2018. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De, Tudom hogy sokat sérült... Amugy én nem akarok tőle semmit és nem is volt köztünk téma a kapcsolat mert szerintem tudja hogy úgy nem jön be nekem... Azért volt csak szex eddig is. Viszont nagyon odaadó velem és mindig zavarban van mellettem. De ha tudnám hogy többet érez nyilván nem akarnék fájdalmat okozni neki... Csak így most nem értem, olyan ellentmondásos...
2018. febr. 5. 00:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő többet érez. Te miért nem akarsz vele lenni?
2018. febr. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na akkor egyértelmű. Biztosan szerelmes beléd, és ezért is mondja, hogy méltatlan, amit csinál, csak nyilván nem meri neked megmondani, mert tudja, hogy nem akarsz tőle komolyabbat.
2018. febr. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerelmes te gyökér. Miért szívatod? Ennyire nem lehetsz érzelmileg analfabéta, hogy ne lásd a reakciókból, mit érez a másik. Ha nem akarsz tőle kapcsolatot (ne is, aki ezekből a jelekből annyit kérdez mi a baja, annak nem való kapcsolat), akkor szépen köszönd meg az eddigieket és szállj ki a képből.
2018. febr. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok analfabéta és nem is azt kérdeztem, hogy mi baja... Nem tudok kiigazodni rajta. Imádom őt és szeretném megêrteni de ő nem segít ebben ha üti a saját szavait...
2018. febr. 5. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!