Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szégyenlem magam férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyenlem magam férjem előtt?

Figyelt kérdés
Tegnap este mikor együtt voltunk nagyon jó volt mikor ujjal izgatott.. És ilyen még sose volt velem hogy cikinek éreztem magam ma előtte. Nem értem miért lehet ez.?
2018. febr. 5. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Én sem értem. Ezzel szerintem neki is örömet okoztál.

31/f

2018. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha te nem tudod akkor mi sem fogjuk tudni. Párkapcsolatban alapból nem értem a szégyenlősséget a másik előtt.
2018. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt innen nem fogjuk tudni megmondani pontosan. Lehet, hogy van egy saját megedról kialakított képed, amit a párod felé közvetíteni szeretnél, de ez a "viselkedés" ebbe valamiért nem fért bele. Vagy valamilyen múltbéli élményedet éltél újra lélekben és a szégyen arra volt válasz. Vagy ilyesmi.
2018. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert meg nem vetkoztel le minden gatlasodat .
2018. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Tekintsd a szexet annak, ami. A felnőttek önfeledt játékának...ne rakj magadra terheket. Hidd el minőségi szex csak így lehet.
2018. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Félsz az intimitástól? A férjed előtt illik levetkőzni a félelmeket, gátlásokat. ;)

Miért érzed cikinek?

2018. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A ferjed!!!! Nem 10eves gyerekek hazasodnak.
2018. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom soha nem volt volt velem ilyen még.
2018. febr. 5. 16:18
 9/10 A kérdező kommentje:
Este hazajott munkából és az volt neki első hogy nekem esett és újból ugyanúgy volt minden neki ez jó volt annyira? Engedjem el a feszültséget?
2018. febr. 6. 19:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért vergődsz még mindig magadban? Igen, engedd el a feszültséget, vagy beszélj erről a férjeddel is, hátha tud benne segíteni. Nem értem, miért szívatod magad.
2018. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!