Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvő után derűlt ki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő után derűlt ki, hogy a férjem kis híján impotens. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Házassági vártunk a szexel. Már 3hónapja élünk együtt és nem megy a szex, lelankad folyamatosan neki. A legrosszabb számomra az, hogy én mindent megteszek ennek ellenére, hogy elmenjen, de ő nem tesz meg semmit erte, hogy én elmenjek. Mert rosszul érzi magát emiatt. Lehet az oka az, hogy esetleg a szexuális? Ez válóok? Meddig legyek türelmes?
2017. dec. 9. 23:21
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*aszexuális
2017. dec. 9. 23:22
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

Nem volt gyanús, miért nem akar szexelni a házasságig?

Nekem kicsit furcsa ez a kérdés. Most évekig nem dugtatok vagy pár hónap után házasodtatok? Egyik sem normális.

Persze, hogy válóok. Meg nem, de átbaxott.

2017. dec. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Kezdjétek elölről az egészet! Maszturbáljatok mind a ketten, és tapintsátok ki a saját érzékeny pontjaitokat. Csókolózzatok, pettingeljetek, hogy megismerjétek egymás erogén zónáit. Párszor juttassátok el egymást a csúcsra pettingeléssel. Ez után próbáljátok meg újra a behatolást. Valószínűleg egyikőtök sem ismeri a saját testét, a másikét meg végképp nem. Nem tudom, mennyire érzitek bűnös dolognak a szexet. Vajon mennyire vagytok gátlásosak?
2017. dec. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

+1 az előző válaszolónak.

Az pedig csak hab a tortán, hogy ő ennek ellenére se tesz meg mindent érted. Ha nekem nem állna fel esetleg szerintem nem esnék kétségbe ott a kezem és a szám. Valószínű szerencsétlennek csak ezen pörög az agya.(persze attól még semmi se normális itt)

2017. dec. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Edit +1 az első válaszolónak. 4.voltam csak közben valaki már írt.
2017. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Edd meg amit főztél :D
2017. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

"Házasságig vártunk a szexel"


alig néhány hete vitatkoztam ezzel egy emberrel aki ezt az elvet képviselte..


mindenáron azt akarta megmagyarázni nekem, hogy a házasság után édesebb lesz a gyümölcs, hiszen addigra már lelkiekben összeforrnak a felek..


nos, úgy tűnik nem minden esetben jön be ez a teória.


ne vedd rossz néven, de tényleg nem értem aki a mai világban képes szex nélkül fejest ugrani egy kapcsolatba/házasságba.. mindezt úgy, hogy neki fontos a szex az életében.. mert ha te is aszexuális lennél, nyilván nem jelentene problémát a közösülés hiánya.

2017. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%

Részemről válóok lenne.

Sőt, össze se jönnék olyan pasival, akivel nem jó a szex, nem még hozzámenni feleségül.

2017. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

En jol felpofoznam,amiert atvert. Azonnal elvalnek. Azonnal kezdenek ismerkedni.


N

2017. dec. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

Te vagy Charlotte a Szex ès New Yorkból??

Kèrdès: szexeltèl valaha èletedben mással is?

Csak mert ha igen, akkor nem èrtem minek játszottad meg magad, hogy te vársz a szexszel...

Ha pedig nem szexeltèl mèg soha:nincs semmi gond, ez a szex, amit ti csináltok!

2017. dec. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!