Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szinte minden nap megkapom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szinte minden nap megkapom valakitől, hogy csinos vagyok, akkor valóban így van, vagy ezt minden fiatal lánynak naponta mondogatják? Lányok, nektek milyen gyakran mondják?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy olyan helyen dolgozom, ahol nagyon sokan vagyunk, de szinte nem múlik el nap, hogy valamelyik kolléga/ügyfél ne mondaná.

Nem dicsekvés a kérdés, hanem nem tartom magam szépnek/csinosnak, inkább átlagosnak és nem tudom elhihetem-e, illetve higyan reagáljak ilyenkor, hogy ne tűnjek nagyképűnek.


2018. febr. 5. 12:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csinos vagy és kész. Örülj neki:)
2018. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor valószínűleg igaz. Nyilván látnom kellene, hogy azt mondhassam, hogy igen csinos vagy, de ennyi bók általában nem " hazudik"...
2018. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha nem lenne igaz nem mondanák.
2018. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43 vagyok, napi szinten mondjak. Ruhellem, elegans vagyok, de sokszor ugy tesznek, mint ha egy szex baba lennek. Durva ez undoritoak az ilyen ferfiak.
2018. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem is legtöbbször a küllemre semmi kirívást, extrát nem hozó nők szoktak tetszeni. Az intellektusukba zúgok bele általában. Simán lehet, hogy te is ezzel tűnsz ki a többiek közül.
2018. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, így már jobban elhiszem, amikor mondják.:)
2018. febr. 5. 17:39
 17/17 anonim ***** válasza:
Rajtam csak ruhadarabot, vagy sminket szoktak megdícsérni. Körülöttem mindenki másnak mondják, hogy csinos vagy, nekem nem. Kva szrul szokott esni, de tudom, hogy kicseszett ronda vagyok... Ez van.
2018. febr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!