Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zárkózott nő, hogyan keltse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott nő, hogyan keltse fel bárki érdeklődését?

Figyelt kérdés
Elég zárkózott vagyok,sajnos ez ilyen szorongás régi gyerekkori dolgok miatt. Emiatt nem tudok feloldódni,ha társaságba kerülök,nem tudok vagy merek beszélgetni másokkal. Mostanra meg annyira elszoktam a beszélgetéstől,hogy nem is tudok mit mondani másoknak pár abszolút alap dolgon kívül. A barátaimmal tudok beszélgetni rendesen,de idegenekkel nem megy. Már nincs is brátom vagy 2 éve és nem is hiszem,hogy így valaha lesz. Mert képtelen vagyok ellazulni ,hogyan változtathatok ezen? Tanulható? Segítség
2018. febr. 6. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Pszichologussal sokkal hamarabb menne a fejlodes, es sok regi dolgon tul is lehetsz. Batran es bizalommal keress fel egyet.
2018. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szívesen mennék,de minimum 10.000Ft /ülés egy ilyen doki. Erre nincs pénzem jelenleg. De terveim között szerepel,hogy félreteszek rá és elkezdek járni folyamatosan .
2018. febr. 6. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

#2 Vannak TB-s pszichológusok is. Ha budapesti vagy miskolci vagy, ingyenes pszichoterápiás központokat is találsz.


22/N

2018. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, csak hapsiban.

1, Először gyakorolj otthon a tükör előtt. Beszélj, mondj valami hasznos, értelmes dolgot folyamatosan.

2, Tanulj valami érdekes dolgot, és akkor ha társaságban vagy, akkor hozd fel a témát és beszélj róla. Mivel megtanultad azt az adott dolgot, így biztos vagy benne, így nincs mitől tartanod. A lényeg, hogy próbálkozni kell. Ha esetleg egy másik szakavatott emberbe futsz ezzel, akkor sincs gond, mert kölcsönösen tanultok egymástól.

2018. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Menj könyvtárba. Rengeteg pszichológiai, önfejlesztő könyvet fogsz ott találni. Neten is vannak hanganyagok és előadások.


Néhány szerző: Csernus Imre, Bagdy Emőke, Almási Kitti, Osho, Kurt Tepperwein...stb.


Minden a hozzáállásodon és kitartásodon múlik.

Nyiss a világ felé.

2018. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasonló problémám van. Csak én addig tudok feloldódni (azt is lassan), míg közelebb nem kerülünk egymáshoz az illetővel. Utána valahogy ellaposodik az egész és szépen elkopik a kapcsolat. Itt főként baráti kapcsolatokra gondolok.

Nekem a pszichológus nem segített. Régebben az is nehezemre esett, hogy idegeneknek megnyíljak, ma legalább ez megy. Nekem az segített, hogy sokat beszéltem online emberekkel. A másik problémám, hogy meg tudjam tartani a kapcsolataimat, az még megoldás alatt áll.

2018. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan férfiak akiknek az efféle lányok tetszenek. De ha találkozol egy ilyennel, akkor neked is lépned kell, reagálnod a férfi közeledésére. Én nem szeretem ha csak én teperek, ha nem látom a lányon hogy kellek neki. Akkor hagyni szoktam a fenébe... F23
2018. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. az elmúlt években leépültek a szociális kapcsolataim, gyakorlatilag a munkahelyre korlátozódik. telejsen elszoktam a beszélgetéstől. olvasás hasznos, a szókincset növeli, ill. valami társaságba kellene nekem is bekerülni, és szerintem idővel lehet ezen fejleszteni. már arra is gondoltam veszek egy kutyát, hogy ne legyek egyedül+lehetne vele menni kutyasuliba, kutyás közegbe és az állatok miatt a társalgás is könnyebb lenne.
2018. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!