Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés

A barátomnak vannak nő ismerősei, 1-2 csak, igazából kollégák és barátok. Van nekik párjuk és ismerem őket nincs velük baj.

A problémám: van egy olyan nő aki amúgy barátja már 7 éve és amúgy leszbikus. Nem gyakran találkoznak. Igazából közös munkáik szoktak néha lenni, akkor találkozik vele. Féltékeny voltam először nagyon...aztán sikerült megnyugodnom mert bízok amúgy a barátomban és amúgy mesélt a nőnek kettőnkről meg azt sem zárta ki hogy bemutat minket egymásnak.

Ennek ellenére idegesít ha találkozik vele.

Olyan is volt hogy nála aludt mert amúgy nem is itt lakik. Mondta a barátom hogy nem mindig nála alszik és hogy a másik szobában amúgy is. Meg hát mivel a nő a lányokat szereti, nem is volt köztük amúgy se semmi meg nem lesz biztosan.


Gondolom nem kell féltékenynek lennem....mégis ideges vagyok.


2018. febr. 2. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Én telsesen megértem, miért vagy féltékeny. De ha tényleg a lányokat szereti a lány, eszébe sem jut ráhajtani egy férfira, hisz nem vonzódik hozzá. Ha a párod nála alszik, ott ebben a helyzetben semmi nem történik. Olyan, mintha egy fiú haverjánál aludna. Ez remélem, megnyugtat.

Egyébként furcsa, hogy a hetero lánybarátaira nem vagy féltékeny, de egy lezbikus lányra pont igen 😀

2018. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól és nem a másikról.


Miért is vagy ideges? Tedd rendbe az agyadat és akkor minden rendben lesz.


Egy leszbikusra miért is vagy féltékeny? Talán tetszik neked? :D

2018. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tetszik nekem a leszbikus lány.


A hetero lányokra azért nem vagyok féltékeny mert őket ismerem, láttam.

Csak ezt a leszbikust nem

2018. febr. 2. 14:32
 4/9 A kérdező kommentje:

Amúgy párja is van ennek a leszbikus lánynak is...Szerintem engem maga az a helyzet idegesít hogy barátomnál alszik egy nő.


Külön szobába de mégis idegesített.

2018. febr. 2. 14:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ebben semmi olyat nem látok, ami akár kicsit is indokolná a féltékenységet.
2018. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Amúgy főleg a lány szokott a barátomnál aludni és nem fordítva.

Mondjuk 3-4 órányira lakik barátomtól, egy nap alatt elég fárasztó megjárni és még dolgoznak is ugyebár ami szintén minimum 1-2 óra szóval feltételezem ha közel lakna nem aludna ott.

Találkoztak már úgy is, hogy nem aludt ott de akkor kevesebb munka volt meg ilyesmi.


Nem szeretném folyton felhúzni magam emiatt meg elkeseredni :(

2018. febr. 2. 15:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne tedd, gyakorold szépen az önuralmat és az érzelemeid racionalizálását, tudatosan nyugtasd le magad ilyenkor, ez rajtad múlik. Nem igaz, hogy nem tudod befolyásolni az érzelmeid ilyenkor, maximum még nem tudod, de emberek vagyok, képesek vagyunk rá. Ja és kérd meg a barátod, hogy a legközelebbi alkalommal mutasson be titeket. Ennek nem kellene problémábnak lennie, de látni fogod a barátod reakcióját egyébként is.
2018. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már kértem egyszer, csak most nem voltam ott mikor találkozott a csajjal, nem abban a városban voltam.


De meg fogom neki mondani, hogy azért ha már ilyen rég ismeri meg minden, mutasson be.

2018. febr. 2. 16:38
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyébként eddig mikor mondtam neki hogy esetleg mutasson be neki, nem volt ellenére csak akkor eléggé más helyeken voltam én is meg ők is. De azt mondta hogy például ha pont akkor mennék ebédelni mint ők és pont oda (azon a környéken voltam csak eléggé más volt a napirendem) akkor ebédelhetünk hármasban is.


De végül mégsem találkoztunk... utána mikor találkozott vele (ekkor nem nála voltak hanem munkahelyen) barátom rögtön hozzámjött, a lány meg rögtön elment.

2018. febr. 2. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!