Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebbről ismerős hölgy (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebbről ismerős hölgy ( több éve nem láttam ) like-olja a képeimet. Miért nem ír ha akar valamit?

Figyelt kérdés
Mennyire egyértelmű ez a jelzés? Több száz ismerőse van a facebookon. Én nem gyűjtöm őket, tizede sincs.

2018. febr. 7. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Vlsz arra vár, hogy majd te írsz neki. Én nem tenném meg neki ezt a szívességet, nem az óvodában vagyunk.
2018. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kedveli a képeidet, akkor már egyből akár valamit? Ez biztos?

Mert szerintem ez nem egyenlő ezzel.

2018. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szívecskét küldök neked azt jelenti szeretlek? <3


Attól, hogy kedvelte a képet, még nem akar feltétlenül összejönni veled.

2018. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok ember képét lájkolom, mégsem akarok tőlük semmit.
2018. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta jelenti azt a képek lájkolása, hogy bármit is akarsz a másiktól?
2018. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy lájk nem bír ekkora jelentőséggel. Nálam is van, hogy lájkolom pl. régi gimis osztálytárs képét, pedig nem láttam vagy 10 éve, csak egy jó kép, és ennyi.
2018. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem viszont elég egyértelmű. Felakarja hívni magára a figyelmet. Szerintem írj rá, hogy hogy van mostanában. ( Persze csak ha szimpatikus neked is az illető.)
2018. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tini kategória-,-


S mi van akkor, ha többszáz ismerőse van??? Olyanokat is ismerek, akiknek több, mint ezer, mégis mindenkit lájkolgatnak, akit csak érnek. Ez semmilyen jelzés, max. sekélyes emberek “visszalájkolnak”, vagy csak azt akarják ezzel, hogy te is like-old őket. Ez az igazság.

2018. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!