Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek álomnő kategóriába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek álomnő kategóriába tartozik Saoirse Ronan?

Figyelt kérdés

[link]


A színészi tehetségéhez aligha fér kétség, hiszen harmadszor jelölték Oscar díjra 2018-ban, pedig még csak 23 éves. Igazi vérbeli színész, aki még a csókszüzességét is a kamerák előtt vesztette el egy film kedvéért 12 évesen. De külsőleg is ennyire vonzó szerintetek? Egy 1-10 es skálán ha csak a külseje alapján kellene pontozni, ti hány pontot adnátok rá?



2018. febr. 7. 22:27
1 2
 11/16 Diavolino44 ***** válasza:
0%
Ennel jobb csajokkal jartam/randiztam.
2018. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tipikus ír nő. Erős átlag nálam küllemre. Megakad rajta a szemem, de ezzel a lendülettel tovább is néznék róla. 7/10
2018. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem átlagos fiatal nő, akin a három kiló smink ráadásul szerintem piszok előnytelen (van olyan díjátdó, ahová vakolatban jelent meg, borzasztó) :(
2018. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Kifejezetten taszító. Színészként sincs benne semi extra, az oscar jellölések meg politikai popónpaskolások libsik közt.
2018. febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szerintem gyönyörű az arccsontja, az kimondottan karakteres és finom. Nekem olyan régi festményeken ábrázolt hölgy beütése van, nagyon finomak a vonásai és a szemszíne is gyönyörű.

Női szemmel írom ezt.

2021. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon király nő, pedig az ír csajok átlagosan nem olyan nagy számok, de ő kivétel :D
2022. febr. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!