Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátom akinek lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom akinek lehet, hogy segítség kell, de tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátom akivel nemrég ismerkedtünk össze és jóba lettünk. Olyan jóba, hogy elmondta, hogy családi gondja van és nem tudja, hogy mit csináljon most. Na én egy ideig tanultam pszichológiát, és én tudnák neki segíteni ebben a dologban. De közben tetszik is nekem és félek, hogyha összejövünk vagy csak a randi balul sül el akkor nem tudok neki majd segíteni mert magától pszichológushoz nem fog elmenni. Mit tegyek?
2018. febr. 8. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
csak próbálj meg neki segíteni, nem kell ezt túlagyalni, túlgörcsölni. Ha tudsz, segíts neki!
2018. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha netán összejöttök a kedvedért szerintem elmenne végül, de segíts neki, olyan nincs, amit ne lehetne megoldani, főleg együtt. :)
2018. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Egyenlőre segíts neki, csak arra koncentrálj.... utána, ha jól alakul minden, lehet más dimenzióba ugrani...
2018. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A terápia után párkapcsolat nem jó... Inkább gyere vele össze és utána segítsd lelkileg
2018. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!