Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olvasta valaki Sherry Argov...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvasta valaki Sherry Argov könyvét? Valóban úgy működnek a dolgok, ahogyan ő leírta?

Figyelt kérdés
A "Why men love bitches" -ről volna szó. Nem tudom, nekem túl agresszívnek tűnik. És talán logikátlannak is. A jó nő még csak nem is emlékszik a férfi vezetéknevére. Hát nem tudom, hogy ezt melyik jó pasi tolerálná. Vagy én vagyok naiv.

2018. febr. 8. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam, de a leírásod alapján nem is vagyok rá kíváncsi. :)


22/N

2018. febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Már innen általánosító, egyszerűsítő, prákapcsolatokat lealjasító dolognak tűnik, de amúgy nem ismerem.
2018. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Pár éve belelapoztam, de azt a néhány oldalt, amit elolvastam belőle, nos, azokat nem igazán tartottam életszerűnek. Valami olyasmiről írt, hogy a férfiak szeretik és elvárják, hogy a nők egész kapcsolat idején bizonytalanságban tartsák őket. Ha magamból indulok ki, fél napig sem bírnék megmaradni egy olyan párkapcsolatban, ahol tényezők tucatjaitól kéne rettegjek, hogy mikor dobbant a párom. Egyébként sok férfi meg pont inkább azt imádja, ha folyton fortyog a levegő körülöttük. Nekik biztos van ehhez idegrendszerük, nekem nincs. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy minél hatásosabb módszerekkel merítsük le egymást, hanem pont inkább töltsük fel a másikat. Több nőnél is azt tapasztaltam már, hogy egy kapcsolat kizárólag róluk szól. Úgyhogy először söprögessen mindenki a saját portáján...
2018. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben, de vannak olyanok benne amik tényleg működnek. A bizonytalanságba tartást úgy érti, hogy sajnos ha a nőt már biztosra veszik, akkor alábbhagy a lelkesedés a férfi részéről. "Már megvan, akkor nem kell érte semmit sem tenni". Ilyenkor meg a kevésbé magabiztos nő elkezd kombinálni, hogy biztos azért nem keres annyit mert már nem érdeklem. Vagy hogy régebben vett virágot, ma már nem.


Szerintem a kapcsolat eleji apró női-férfi szerepeket jól leírja, tényleg néha mi nők képesek vagyunk nagyon kiadni magunkat csak hogy szeressenek. Ez a könyv inkább azoknak a nőknek jó, akik nem magabiztosak és alacsony az önértékelésük.

2018. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!