Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti folytatnátok így ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti folytatnátok így ezzel a lánnyal? Esetleg lenne felé ilyen kérésetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ismerkedem egy lánnyal, még nem történt semmi köztünk, de már többször is találkoztunk, látszólag bejövök neki, kicsit inkább én vagyok a távolságtartóbb, szeretném jobban ki és megismerni..

Örültem mert kicsit mélyebb karakter, érdeklődő, és lehet vele több témában is beszélgetni. Ez eddig mind szép és jó! Viszont.. témába jött a prostitúció, és bevallotta, hogy amíg az egyetemre járt, volt egy közel másfél éves időszak amikor pénzt kért szexuális szolgáltatásért cserébe, hogy fedezze a tandíját, és a lakhatását. Azt mondta ez már a múlt, és az egyetem befejezte óta már dolgozik, és abból tartja el magát.


Meglepődtem az őszinteségén, viszont nagyon jól esett, hogy elmondta nekem, és volt annyira korrekt, hogy nem hazugsággal kezdte. Bár az egész téma abból adódott, hogy szó volt a szexről, és feljött, hogy voltam-e már prostinál, mondtam neki, hogy nem, mert szerintem abszurd dolog közvetlen fizetni a szexért, viszont van az a helyzet amikor megértem azt is aki igénybe veszi és azt is aki kínálja a szolágáltatást. (lehet ezért nyílt meg, és tért vissza később erre a témára, nem tudom)


Én ettől elhiszem, hogy ő egy normális nő, aki hibázott, és "a könnyebb utat választotta" de tartom, hogy ezért nem kell bélyeget viselni egész életében, viszont! Mondtam neki, hogy ez nálam nem kizáró ok, és mint nő nekem szimpatikus, és külsőre is vágykeltő, azonban adjon egy napot amíg rendezem magamban, hogy egy esetleges kapcsolatban a jövőnket illetően tudok-e majd bízni benne, és képes leszek-e ezt valóban elfogadni, és támogatni lelkileg ha őt utólagos sérelem éri.


Idő közben eszembe jutott, hogy kérnék tőle egy tesztet, hogy nincs-e semmilyen nemi betegsége.. sosem lehet tudni! Nem hinném, hogy ezzel túllőnék a célon, vagy igen? Mi a véleményetek erről?


2018. febr. 8. 13:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

5-ös köszönöm, hasonlóan gondolom én is.

6-os valóban engem is zavar amikor nincs valakiben tartás, de nem ismerem az ő helyzetét teljesen, így nem ítélkezhetek vele kapcsolatban. Saját magammal szemben rendkívül kritikus vagyok, és vannak elveim, ezért az általad felvázolt jelzálogos helyzetbe biztos nem kerülünk majd, ugyanis apám jele a hitel volt már az óvodában is, és tizenévesen ráeszmélve, hogy mennyire naiv, és mennyire mohó, már elhatároztam, hogy akármi is lesz, addig nyújtózkodom amíg a takarom ér.


Köszönöm a válaszokat! Valahol kavarognak bennem hasonló gondolatok amiket kiemeltem, de a bizalommal nem lenne részemről gond, nem feltételezném, hogy egy jól működő kapcsolatból kikacsintana extra javakért cserébe.

2018. febr. 8. 14:21
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Most csak mondtam egy példát egy altalanos nehéz helyzetre a jelzáloggal :). Bármi mas is lehet, es hacsak nem vagy 70-80 even keresztul folyamatosan szerencses, akkor lesz is. Ezert kell helyesen megvalasztani magad melle egy kitarto part.
2018. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Tudom, és értem persze.

Csak ugye ez egy pénzügyi eredetű probléma, és alapvetően te ebből kiindulva jutottál el oda, hogy ha pénzügyekkel kapcsolatban lesz baj, akkor számára ez feljöhet mint megoldási mechanizmus. Viszont ez emberség kérdése, ami inkább meghatározó a valódi problémák megoldásánál. Pusztán ezért emeltem ki amit írtál.

2018. febr. 8. 14:33
 14/16 A kérdező kommentje:
viszont az* (ez helyezz)
2018. febr. 8. 14:34
 15/16 anonim ***** válasza:
70%
Engem undorítana a dolog. K.-val nem jönnék össze, ennél többre tartom magamat. Sosem tudnám elfelejteni és tudnék rá jó szemmel nézni.
2018. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
42%
Ez a legalávalóbb viselkedés egy nőtől, amit csak tehet.
2018. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!