Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit szólnátok hozzá, ha életetek szerelme, a párotok erre kérne?

Figyelt kérdés

Szal nagyon szerelmesek vagytok és bevallja hogy arra izgul, ha megcsaljátok.

Nyilván szeretné, ha meg is történne.


2018. febr. 8. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nemet mondanék és keresnék olyat, aki monogámia párti. Nekem ez egy kapcsolat alapja, és ha neki nem az, akkor sajnálom. Erre nem alapoznék egy életet. Felesleges időpocsékolás lenne a kapcsolat.
2018. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha szerelmes belém miért akarja, hogy mással feküdjek le? A kettő üti egymást. Elköszönnék, mert nálam a fordítottja alapból szakító ok. Ha ő csalna meg, dobnám a fenébe.
2018. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

"Életem szerelme" nem kérne erre, mert csak olyan ember lehet "életem szerelme" akivel hasonlít az értékrendünk, meg eleve az elképzelésünk egy jó párkapcsolatról.

Egyébként szakítanék, és keresnék olyat, aki monogám kapcsolatra vágyik.

(nyilván előbb rákérdeznék, hogy ugye csak viccelt.)

2018. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Ez tök megalázó. Ez nem lenne életem szerelme.
2018. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Megmondanám neki, hogy az úgy nem megcsalás.
2018. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hatalmas szerelem lehet, ha ennyi után azonnal vége a kapcsolatnak:D
2018. febr. 8. 17:07
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha szerelmes vagyok akkor nem tudom megcsalni a párom, mégha arra kérne hogy csináljam, akkor sem. Nem fér bele egyszerűen az értékrendembe még csak flört szintjén se, hogy másokkal kikezdjek, ha van rá engedély, ha nincs. Olyankor megszűnik körülöttem más férfi és csak ő van. Ha nem így lenne, akkor nem lennék vele.


Ez értékrendbeli különbség, szerelem ide vagy oda, ez egy olyan ellentét amivel kapcsolaton belül nem tudnék megbarátkozni. Nem azért szakítanék mert nem szeretem, hanem azért mert egymás igényeit nem tudjuk kielégíteni.

2018. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Van a környezetemben ilyen házaspár.kb.10 éve együtt vannak van két gyerek is.A nő időnként félremegy a párja tudtával, sőt ha egy ideig nincs senki akkor a férj mondja, hogy keressen valakit.

Nekem ez így nem hiszem hogy beleférne de nekik így jó.

2018. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Aha, szóval nem akarok mással szexelni, de szerelemből hagynom kell magam megerőszakolni?
2018. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha megtörténne,nézni is szeretnéd?
2018. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!