Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire lenézik saját magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire lenézik saját magukat a férfiak?

Figyelt kérdés

Ezt egy férfi írta:


„A férfiak úgy öregednek, mint a bor, a nők pedig úgy, mint a tej. A nők a maximumról indulnak, és ahogy a tej is fokozatosan veszít az élvezeti értékéből az idő múlásával, úgy a nők is hamar "megromlanak", a modern kor stresszes és rohanó életmódja pedig ezt még pluszba fel is gyorsítja, a legtöbb nő 35 éves korára pedig megsavanyodik, mint a műszerfalon hagyott UHT tej. Ezzel szemben egy férfi szőlőlé szintről indul, senki figyelmét nem kelti fel, mert nem rendelkezik olyan értékekkel, amik vonzanák a nők figyelmét, azonban az idő múlásával, AHOGY A FÉRFI SZÉP LASSAN ÉPÍTI FEL AZ EGZISZTENCIÁLIS HÁTTERÉT, ÚGY EGYRE INKÁBB ÉRIK ÉS FINOMABBÁ VÁLIK, mígnem a harmincas éveire már megteheti azt, hogy ő dönti el melyik nőt akarja, nem pedig fordítva, ahogy azt a nők a húszas éveikben teszik.”


Akkor ezek szerint a férfi egyetlen pozitív tulajdonsága, hogy milyen egzisztenciális szintet ért el? Az az egyetlen, amivel hódítani tud, hogy mennyi pénze van? Nem a sárm, intelligencia, humor, megnyerő küllem, kedvesség, stb.? Ennyire lenézik saját magukat és férfitársaikat maguk a férfiak, hogy egyetlen érdemüknek a pénzt tekintik?


És az ilyen férfiak szerint, aki nem gazdag, az semmit sem ér? Akkor tulajdonképpen nem is arról van szó, amit itt gyakran emlegetnek, hogy a nők várják el, hogy gazdag legyen egy férfi, hanem ők tekintik a saját értékük fokmérőjének a vagyoni helyzetüket.


2018. febr. 8. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ezt az elméletet azok a férfiak találták ki, akik valamilyen külső tényezőre akarják fogni a saját sikertelenségüket
2018. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Egy férfi írása alapján nem kell egy kalap alá venni a férfiakat, főleg nem, ha az éppen nem az eszesebbek közül való.

Egy nő.

2018. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Tudod,azok a férfiak akik ilyeneket írnak,azok nagyon megkeseredettek lehetnek.

Vagy nagyon narcisztikusak,akik mindenből csak a legújabbat,legjobbat akarják megkapni,mert szerintük nekik az jár.


A férfiak és a nők ugyanúgy szenvedhetnek sokszor az öregedés lelki okai miatt.

A férfi fiatalabb nőt próbál szerezni,a nő meg elkezdi szétbotoxoltatnni magát.


De hidd el,az emberek vonzóságát és értékét nem egy születési évszám határozza meg.


Linkelek neked egy színésznőt,és általában mindig vele szoktam példálózni.


Szerinted ez a 40 éves tinilánynak kinéző afro-amerikai nő úgy néz ki,mint a melegben ottfelejtett UHT tej?


[link]

2018. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Rohej. Nezz mar korul. Ezen csak sirni lehet. Ill. nevetni.
2018. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyilván sok a probléma ezzel a leírással, de vedd figyelembe, hogy a férfiak túlnyomó része nem vagy alig kap pozitív visszajelzéseket a nőktől.
2018. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem általánosságban jól van megfogalmazva a szöveg, vagy az alapelv az tényleg így van, de azzal én is kiegészíteném, hogy nem csak az egzisztencia számít, hanem alapjáraton ennyi idősen egy férfi férfiasabb, nagyobb rutinja lesz a nőkkel való kommunikációban, na meg a nőknek olyan férfi kell, akire fel tudnak nézni, és egy huszonéves lány sokkal könnyebben meglátja a férfit bennük.
2018. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
Nem, csak realisták. Látják, hogy a nők ösztönből az egzisztenciára mennek. Lehet egy férfi akármilyen jó ember, akármilyen intelligens, az nem fogja érdekelni a nőket igazából, csak bemondják, akkor sem ha nem is rossz kinézetű a pali. "Egzisztencia" kell, vagy olyan értékek ami jó egzisztenciát vetít elő, pl nagy arc, törtetés, ügyeskedés, stb.
2018. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ki beszél itt huszonévesekről?

Én arra gondoltam, hogy a férfiak lenézik maguk között a szegényebbeket. Meg arra, hogy szerintük az egyetlen SAJÁT értékük a pénz, egzisztencia.


Én sajnálom az ilyen embert, aki nem tartja magát elég értékesnek, hogy a személyiségéért szeressék. Soha nem lehet igazán sem boldog, sem magabiztos, ha úgy gondolja, hogy ő nem szerethető, csak a pénzt láthatják benne értéknek, mást nem. Mert ez az ember igenis azt írta.

2018. febr. 8. 20:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tom. 46 eves vagyok. Oda vannak ertem a pasik.
2018. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Férfiként írom, hogy ezt a tej-bor hasonlatot fäszságnak tartom, de!


Valóban vannak olyan férfiak, akik másban nem reménykedhetnek, csak a pénzben.


Itt vagyok például én. Sárm - zéró; megnyerő küllem - zéró; intelligencia - ahhoz hogy hódítsak vele, kevés; humor - akad, de a nők nem mindig kedvelik (durva, trágár, morbid); kedvesség - ezek után az már mindegy. Egy hozzám hasonlónak igenis csak a pénz ad(na) némi reményt, hogy legalább egy olyan nőt találjak, akit ezzel meg lehet fogni.


Egyik férfitársamat sem nézem le csak azért, mert gyengébben van eleresztve anyagiak terén. A vagyon csak magammal szemben (lenne) fokmérő. De mivel nekem nincs (mert még ahhoz is nyomorult voltam, hogy legalább meggazdagodjak - "éljen" a lustaság), így én valóban nem érek semmit. :)

2018. febr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!