Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nem az az igazi férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem az az igazi férfi, aki minden nőt meghódít, hanem aki képes feladni mindet egyetlen egyért"?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a gyakorlat ennek pont az ellenkezőjét mutatja? Pedig ez egy rendkívül népszerű, facebook megosztós mondás.

-a nők undorodnak az olyan férfiaktól, akik sikertelenek a nőknél, és még a 20-as éveikben is szüzek

-azok a férfiaktól származik ennyi zabigyerek, és ennyi felcsinált, otthagyott, fiatal anyuka, akik tipikusan a diszkó királyai voltak és a nő nagy naivan azt hitte, miatta majd megváltozik egy nőcsábász

-a nőkben az egyik legerősebb ösztönös vonzalmi kapcsoló az úgynevezett "preselection" azaz előkiválasztottság, tehát az, ha más nőknek is tetszik és más nőknek is kell, vagy a múltban már rengeteg nőnek kellett

-a nők képesek akár a legjobb barátnőkből is percek alatt legnagyobb ellenséget csinálni ha összevesznek egy alfa pasi miatt


Akkor honnan alakult ki ez a nagyon böszme mondás, amikor egyértelmű, hogy a nők az olyan férfiakra buknak, akik sok nőnek kellenek. Ha ez igaz lenne, akkor az itteni összes "siránkoző férfi" akik simán feladnának mindent egyetlen nőért, mert nem találnak senkit, azok mind-mind IGAZI férfiak lennének



2018. febr. 8. 20:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mok. Nem tudod. Dummcsi. Ho ez igy. El mondom majd. Oksi. Rwndben.
2018. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

PUA szakkörön vettél rész? A presection és alfa hím szavak nagyon erre hajaznak. Elárulom, hogy az a nő aki családot akar, nem olyan férfit akar maga mellé akinek a nő egy cigi amit elszív és eldob. Olyan kell akiben meg lehet bízni, aki azért szeret amilyen vagy és akivel összecsiszolódtok miközben elfogadjátok egymást olyannak amilyen. Nem attól lesz valaki férfi mert mindenkit felhúz a farkára, hanem attól hogy minden egyes nap azt a nőt választja aki mellette van mint barátnő/feleség. Sok inger ér mindenkit minden egyes nap, a hűség csak döntés kérdése. Ha nem állsz készen arra, hogy egy ember mellett tedd le a voksod akkor még éretlen kisfiú vagy. Az idézet lényege ez. A férfiakat az választja el a fiúktól, hogy értékük van: az egyik ilyen a hűség és hogy partner a kapcsolatban, megtesz mindent ő is azért hogy stabil család legyenek a későbbiekben.


Lehet lepontozni, hidegen hagynak a százalékok.

2018. febr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ezt az idézetet eddig csak olyan lányoktól hallottam, akik tündérmesének képzelik el a világot, Coelho idézeteken szocializálódtak és kétbites világszemléletükkel nem sok komoly párkapcsolatot voltak képesek kialakítani. Érett, felnőtt fejjel gondolkozó nőktől valahogy sosem hallok ilyen közhelyeket.


Ha egy férfi sok nőt képes meghódítani, akkor férfias. Ha ezt megteszi, akkor ugyanúgy férfi, mintha nem tenné meg. A különbség annyi, hogy az egyik esetben lazább kapcsolatokat akaró férfi, a másikban komoly kapcsolatot.

2018. febr. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam idézetekkel dobálózni, de ezzel az idézettel semmi baj nincs. Persze, kéne tudni értelmezni, ami itt nem sokaknak megy.

Lehet hogy a mindenkit meghódító macsó "férfias" ahogyan egy buta pláza cica is "nőies" miért is ne. De a kérdés az igazi férfiról szól. Az igazi pedig azt jelenti, hogy van benne valami, amiért megéri vele lenni, mert "az igazivá" tud válni egy nő számára. Ez pedig a belső értékek, a hűség, a céltudatosság stb. Szerencsére vannak ilyen férfiak, boldog házasságban élnek egy nő mellett és nem csak azért hűségesek hozzá, mert nem jutna más nő, hanem mert őt választották.


A döntéseink és a választásaink mutatják meg a leginkább, kik vagyunk. Az, hogy te csak alja, suttyó nőket ismersz akik tülekednek a macsók körül, nem a női nem hibája. Nő sokféle van, vedd észre a normálisakat is. Bár tekintve az írásodat, ha ennyire nem tudsz értelmezni valamit, elég neked valami kis nő aki egyszerű mint a faék.

2018. febr. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Felszedni valakit nem egy nagy kunszt, még Pumped Gabónak is sikerült, nem kell hozzá agy, meg semmi. Ha nem vagy bitangbusztulatosan bűn ronda, és ki tudsz nyögni 2 értelmes szót, akkor előbb-utóbb lesz csaj, akit sikerül meghúzni.

Ettől még senki nem lesz "alfa", csak egy kangörcsös kisfiú :D


Egy normális párkapcsolatot éveken, évtizedeken át működtetni, boldognak lenni benne és boldoggá tenni a másikat, na az már teljesítmény. Ahhoz már valóban sok dolognak kell passzolnia, sok energia és idő kell hozzá, kompromisszumok, őszinteség, odafigyelés, értelmi és érzelmi intelligencia, felelősségvállalás.

Erre kevesebb ember képes.

Számomra az az igazi "alfa" férfi, aki ilyen.


Nincs olyan, hogy "a nők", hacsak nem biológiai kérdésről beszélünk - pl az általában elmondható, hogy a nőknek van petefészkük alapállapotban, és ehhez hasonló kijelentéseket lehet tenni, de párválasztási szokásokban nincs ilyen.

Igen, én is tisztában vagyok vele, hogy léteznek nők, akik a "rosszfiúk" után futnak, viszont:

- nekem közöm nincs hozzájuk :D én hosszú harmonikus párkapcsolatban élek a párommal, akivel szeretjük egymást... nem az én dolgom, hogy más ki után futkos, és főleg nem leszek hazug miattuk.

- nincsenek azért akkora többségben.. kb 2 lányt ismerek, akik huszonévesen szültek valami menő pasinak, aki azóta nincs velük... az ismerőseim elsöprő többsége normális párkapcsolatban él, illetve azt keres


Ez ugyanolyan, mint hogy vannak pasik, akiknek nem jönnek be a kikent cicababák, meg vannak, akiknek meg bejönnek, ezért kígyót-békát kiabálnék az első csoportra, hogy hazudnak, mert hát én láttam, hogy vannak pasik a cicababák mellett :D


Ha nem tudsz eljutni odáig, hogy "a nők" halmaza nem homogén, hanem több különböző egyénből áll, akkor légyszi írj inkább a tini kapcsolatok topikba, mert hogy nem nőttél még fel agyilag, az biztos.


u.i.: két huszonéves srácnak is én vettem el a szüzességét anno

u.i.2: a párom nem kellett "rengeteg nőnek" egy bizonyos okból, de tojok rá, mert NEKEM meg kell, nem is értem, mi közöm lenne nekem másokhoz... attól hogy más agyhalott és egy kis semmiség miatt elutasítja, nekem még nem kell retardáltnak lennem :D

2018. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Istenem, mondd hogy ez egy kamu kérdés. Nem lehetnek ilyen hülyék az emberek. Ez az alfás biszbasz szerintem egy baromság. Emberek vagyunk nem ösztönlények. A magyarázatot előttem már jó páran leírták, fogalmam sincs mit nem lehet érteni.
2018. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet megválaszolni a kérdést, ha előzetesen tisztázzuk, milyen az igazi férfi? Ehhez pedig meg kell állapodnunk abban, hogy mi a férfi rendeltetése. Mire jó, mire való? :-D
2018. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!