Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önmagatokkal, külsőtökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önmagatokkal, külsőtökkel elégedetlen férfiak és nők! Reményt ad nektek ez a poszt?

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 10. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell ezt a posztot néznem, magától értetödő , hogy aki dolgozik magán az meg tud változni. Némi kitartással bárkinek sikerült, amúgy ömlenek az interneten az ilyen motivációs videók meg posztok:))
2018. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ad reményt, mert tudom, hogy erre én is képes vagyok, csak kellő kitartás kell hozzá.

Én nem ezektől kapok erőre, hanem a visszajelzésekből, amikor a párom vagy anyukám megdicsér, hogy mennyit fogytam. Olyankor kimegyek egyet futni örömömben. :D

2018. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó képek! =)


Én is közel mínusz 20kg-ban vagyok a fél évvel ezelőtti alakomhoz képest (120 felett voltam jóval és most 103 környékén vagyok) és járok lelkesen kondizni, nem akarom abbahagyni, most az izomnövelés a cél, csak ugye az nehezebb naturális módon (nem, nem fogom szúrni magamat, ha évekbe telik majd a progressz, akkor sem!)

2018. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem vagyok elégedetlen a külsőmmel, leszámítva, hogy nem vagyok magas, ott viszont az ilyen before and after átalakulás nem játszik. :D

De igazából nem is zavar.

2018. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Annak, aki azert néz ki rosszul, mert elhanyagolja magát, annak talán. Vékony vagyok, a testalkatom genetikailag katasztrófa, hiába dolgozom rajta (nagy fenék, 0 mell, széles csípőcsont, aránytalanul vékony derék, VASTAG BOKA😭), az arcom undorító, pedig a bőrömmel nincs gond, és nincsenek kirívó adottságaim, semmi nem túl nagy vagy túl kicsi az arcomon. Aszimmetrikus mondjuk, de azt nem szokták észrevenni az emberek, na meg mindenki arca aszimmetrikus valamennyire. Valamiért mégis siralmasan gusztustalan a fejem is. Sminkelek, műszempillám van, tényleg nagyon nagyon nagyon igyekszem, ötször annyit foglalkozok magammal, mint a legdekoratívabb, mindig tiptop ismerőseim, mégis naponta támadnak öngyilkossági gondolataim a kinézetem miatt. Ha valaki megkérdezi, mitől vagyok ennyire ronda, nem is tudok rá válaszolni. Egyszerűen csak ijesztő az összkép.

Plasztikára nincs pénzem, de remélem, a későbbiekben lesz, első dolgom lesz egy teljes archelyreállító műtétnek alávetni magam, utána jöhet a testem...

2018. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem ad reményt, mivel rajtam se a smink, ruha, feszes testalkat nem eredményezne változást.
2018. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt magunktól is tudjuk, de tény, hogy legtöbben nem is tesznek semmit azért, hogy pozitív változást érjenek el.
2018. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert az alacsonyságon és a torz arcon nem lehet segíteni.
2018. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 3-as számú képpár a legjobb! Jó pasi lett! :D
2018. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ad.
2018. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!