Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önmagatokkal, külsőtökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önmagatokkal, külsőtökkel elégedetlen férfiak és nők! Reményt ad nektek ez a poszt?

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 10. 13:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#6 Ezt miből gondolod, próbáltad? Azt megértem, ha valaki genetikai adottságokra panaszkodik, de szerintem az ilyesmiből is kilehet hozni a legjobbat (és úgy vélem, hogy ez nem erőfeszítés, hanem helyes módszer kérdése, tehát nem attól függ az összkép, hogy hány órát töltök szépítkezéssel, ha valamiért eleve rossz a módszer) Nekem is vannak genetikai hibáim, nálam is a mell-fenék arány nem nagyon egyezik, a fogazatom egy egyforma, fura az arcom, de csúnyának nem nevezném. Vannak napok amikor rémesnek látom magam, bármennyit is sportolok, satöbbi, de van amikor másképp érzem, tehát szerintem ez az elégedettség olyasvalami is ami belülről jön. Valahogy a csúnyaságot mindig az ápolatlansággal társítom. Az aszimetrikus arc nem tudom milyen súlyos, de számos példa van arra, hogy valaki aszimetrikusan is szép. Itt egy felsorolás a linken: [link] plussz még+ [link] [link] [link] [link]
2018. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kimaradt a Dorner csaj, talán ő a legjobb példa aszimmetrikus arcra:D. [link] [link] [link]
2018. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!