Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit szólnátok hozzá, ha első szexnél kiderül, hogy a férfi átlag alatti méretekkel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy 12-13 cm.
2018. febr. 10. 10:38
1 2 3 4
 1/35 Gál Zoé ***** válasza:
44%
Keresnék másik férfit.
2018. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt ilyen. Nem volt több alkalmunk. Semmi értelmét nem láttam, hogy húzzuk egymás idejét.
2018. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Semmit sem szólnék. Nem is értem amúgy, miből gondolják a férfiak, hogy mi nők ránézésre pontosan megállapítjuk, mekkora egy pénisz. Nem is állnék le méregetni. Ha valakivel eljutok a szexig, az nem azért van, mert a homlokáról leolvastam a méretét és ezért vonz... Egyáltalán nem érdekelne, hogy 12 centi vagy 16.... Ha ránézésre nagyon nagy méretnek tűnne, akkor kicsit megijednék, mert volt már kellemetlen tapasztalatom, sok fájdalommal tud járni egy túl nagy pénisz. De egyáltalán nem venné el a kedvem egy ekkora szerszám, nem az a lényeg, ezzel is lehet örömet okozni, ha pedig időközben kiderül, hogy mégsem passzol a hüvelyem méretéhez kellőképpen, akkor meg van egy csomó más mód a kielégítésre.
2018. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
26%
Ott a helyszínen hagynám a fenébe :D kisfiúkkal nem játszom. Így járt? Igen... akinek kicsi a pénisze az élet más területein is defektes, mert komplexusai lehetnek. Erre nem lenne szükségem.
2018. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
85%
Találkoztam már kisebb mérettel, nem zavart és nem ez volt a gond.
2018. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
#4 kis pénisz => az élet más területein is defektes :D Ezt a következtetést.
2018. febr. 10. 10:49
 7/35 anonim ***** válasza:
60%

Volt ilyen sajnos...

Nagyon ciki volt. A mai napig ha eszembejut, elszégyellem magam.

Én annyira lesokkoltam, hogy hirtelen mindentől elment a kedvem, és közöltem, hogy álmos vagyok, aludjunk. Nagyon gáz, sosem csinálok ilyet, de akkor annyira lesokkoltam, hogy még ez is jobb volt. Természetesen ő aludt békésen, én annyira nem... Imádkoztam, hogy reggel ne akarjon szexelni, és gondolkoztam, hogyha mégis akkor mit fogok csinálni, szóval nem sokat aludtam azon az estén.

2018. febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
75%

Nekem kettő női ujj is elég szokott lenni... :D

Amúgy is minden fejben dől el. Ha nagyon vonzódom hozzá akkor elég ha csak megérint már szárnyalok.

Ez a méret is abszolút el tudja látni a feladatát.

Aki emiatt lesokkolódik és hasonlóak az egy hatalmas ri....anc, a nem tudja ezt elfogadni, jobban is jársz ha megszabadulsz tőle.

2018. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
80%

A 12-13 az pont átlagos. Nekem a legkisebb talán 10 sem volt. 2x lepett meg vele, egyszer a mérettel (de nem mutattam ki), másodszor meg hogy ezzel is nagyon tudtam élvezni. Bár csak pár alkalom volt, ő szakított.

Illetve volt olyan is (most lefogtok pontozni de nem érdekel) hogy a nagyméretű barátomat (kb 18) megcsaltam egy jóval kisebbel (kb 12), és olyan érzés volt, hogy "végre egy kényelmes méret, ez nem okoz fájdalmat". És jó is volt nagyon.

2018. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
84%
A két exem méreteit sem mértem le, szóval nem tudom, nekik mekkora volt. Csak egyikükkel volt szex, de nem volt méretproblémánk. Szóval nézd, én nem centizek, nem vagyok egy túl tág nő, ha ki tud elégíteni, és neki is jó, az a lényeg. Ha nem, akkor azt meg ő is érzi, hogy nem jó.
2018. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!