Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek ugy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek ugy hogy a parotoknak mindenki tetszik mondjuk mikor elmentek bulizni?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy mikor beértek a clubba mondjuk és termeszetesen körbe néztek és látjátok a párotokon hogy azért tetszik egy pár csaj...

2018. febr. 10. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Alapból kb 2 éve már kinőttem a bulizós korszakból és nemis akarok olyan pasit, aki még benne van. Tehát ilyen szituáció nemis nagyon léphet fel. Általában a bulizási vágy együtt jár az összevissza dugási vággyal is és én ilyen pasikból nem kérek, komoly kapcsolatra még éretlenek.
2018. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem járunk bulizni, de nem csinál ilyet máshol sem.
2018. febr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is kinőttünk már ebből. Időnk sincs rá. De ha néha el is megyünk hasonló helyre, akkor sem vettem észre ilyet. Pedig ő sem vak. De ha együtt vagyunk akkor megtisztel azzal, hogy nem bámul meg senkit ilyen látványosan.
2018. febr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En az ellenkezojet latom. O tetszk mindenkinek.
2018. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kifejezetten ezt a jelenséget még nem figyeltem meg, de azt igen, hogy olyan nőkre mondja hogy szép vagy különleges, akit én szóra se méltatnék, miközben olyan nők esetében, akiknél én csak ámulok és bámulok ő megvonja a vállát és annyit mond "egynek elmegy". Rá kellett jönnöm, hogy valószínűleg nem ugyanazt keressük a női nemben és nem ugyanolyan az ízlésünk ebben a kérdésben :D (full heteró vagyok, csak simán esztétikai szempontok alapján szoktam a nőket rangsorolni, néha magamhoz képest, néha csak simán objektív szempontok alapján)
2018. febr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem járunk bulizni.


Önbizalomhiányos féltékeny lány vagy.


És mi can akkor ha megjegyzi egy két csajra hogy jól néz ki? Gondolom neked is szokott tetszeni néhány pasi, ha végig sétálsz az utcán.

Ne legyél már ennyire álszent.

A pasid veled van, téged szeret.


A hisztut pedig fejezd be.

Hűséget fogadunk és nem v

2018. febr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Folyt.. és nem vakságot.
2018. febr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
De, és nagyon zavaró. Én ilyenkor azt szoktam neki mondani, hogy menjen nyugodtan az után, akit bámul. Ilyenkor valami olyasmit mond, hogy azt nézte éppen, hogy lehet ilyen koszos cipőben járni, mint a csaj, vagy hogy milyen bolyhos a pulóvere. Na persze... Nem régóta járunk, de ez nagyon zavar. Állítólag minden exe megcsalta. De szerintem ő sem hűséges típus, egyelőre hiszek neki, hogy nem csal meg. Utolsónak: nem kell vakságot fogadni, de ne essen már ki senki szeme másokra, mikor a párjával van, ez tapintatlanság.
2018. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán
2018. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8


Különbözőség van nézés és nézés között.


Én nem a nyálcsorgatós megbámulásra gondoltam.

2018. febr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!