Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatja meg egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Honnan tudhatja meg egy nő, hogy önbizalomhiányos-e vagy csúnya?

Figyelt kérdés

2018. febr. 11. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Hát ha felmerül valakiben a kérdés hogy vajon önbizalomhiányos-e akkor valószínűleg az is mert akinek van az nem is gondol ilyesmire.

A szépség meg ugye relatív. Lehet valaki azt mondja csúnya míg a másiknak meg tetszene.

2018. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem ez a kettő a kulcs. Meg eleve az egész nem, így megy.
2018. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
tükörbe néz
2018. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

A szép nők nem önbizalomhiányosak. Pont azért mert szépek, sok pozitív visszajelzést és megerősítést kapnak. Ha önbizalomhiányos vagy akkor nyugodtan gondolhatsz magadra csúnya nőként.


Persze vannak elfajzott csúnya nők akik nem küzdenek önbizalomhiánnyal. Ők a legalja. Valami ilyesmikről beszélek:

https://www.youtube.com/watch?v=-8VOpaKnUhA

2018. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Mindenki ismeri önmagát és gondolkodjon realitásokban. Már csak meg tudom állapítani,hogy csúnya vagyok-e (bár csúnya nő nincs), vagy nincs önbizalmam, esetleg időlegesen egy csalódás után, vagy azért, mert alul értékelem magam, vagy mert sokat csalódtam.


Önbizalomhiányt nem kizárólag az előnytelen külső vált ki, inkább egy zárkózott, visszafogott személyiség, aki a munkájában, magánéletében kevés sikert ér el, vagy úgy érzi,hogy kevés sikerre, eredményre képes.

2018. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Képet
2018. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Küldj magadról képet, és őszintén leírom mit gondolok a külsődről, mi rólad az első benyomásom.
2018. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Ismerős a név Zoé. Ezen az oldalon elég egyszerűen. feltöltesz magadról pár képet. Teszel ki linkeket egy kérdéshez és megkéred a fiúkat hogy pontozzanak.
2018. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!