Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek összességében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összességében párkapcsolatban vagy annélkül jobb lenni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Egyedul a legjobb.
2018. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem, úgy hogy töbyire boldog legyél.


Személy szerint én boldog tudok lenni egy párkapcsolatban, vagy a nélkül, a célok, a kitűzések mások.

2018. febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából hol az egyiket preferálom, hol a másikat. A párkapcsolattal az a gond, hogy mindig lehet min stresszelni. Ha jól működik és szeretitek egymást, akkor is akadnak mindig problémák, hát ha még olyanba vagy szerelmes, aki nem viszonozza, vagy csak hülyítget...de a pozitív oldala, hogy bensőséges viszonyba kerülhetsz valakivel, támogatjátok egymást stb.


A szingliség nem jár stresszel, mert nem kell senkihez alkalmazkodni meg vakon megbízni benne, viszont baromi magányossá tesz egy idő után.

2018. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
embere és helyzete válogatja..nekem jobb egyedül..de csak ha az eszem visz
2018. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az eddigiek fényében, azt mondhatom, hogy összességében egyedül jobb. Nincsenek plusz érzelmi problémák, meg a párkapcsolattal járó konfliktusok. Az olykor feltörő magány érzése rövid idő alatt elmúlik.
2018. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerettem szingli is lenni, de most mégis úgy válaszolok, hogy nekem jobb kapcsolatban. Szeretve vagyok és én is szeretek, tetszem valakinek aki nekem is tetszik. Persze vannak problémák, de ő a biztos pont akihez bármikor fordulhatok tanácsért, támogatásért és ezt természetesen én is megadom neki. Még sok pozitívumot mondhatnék, de a lényeg, hogy nekem kapcsolatban jobb.
2018. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
77%
Én házasságban élek,mégis magányosan.Jobb lenne teljesen független lenni.
2018. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban!
2018. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az 5-össel értek egyet!
2018. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!