Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miert lehet hogy néha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miert lehet hogy néha a reménytelen szerelem is okoz örömet boldogságot? Úgy maga a vágyakozás meg az érzes ez normalis? A többi időben persze fáj.

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt olyankor érzed amikor elképzeled, hogy milyen lenne ha az illető a párod lenne gondolom ?
2018. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Azért lehet, mert legalább te szerethetsz - csak ugyanez nem teljesül a másik oldalról. Aféle "félmegoldás". Az egyik szemed sír, a másik nevet. A nagyon magányos embernek ez is okozhat érzelmi kielégülést, de hosszú távon viszont megbetegít.
2018. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Valahol jó érzés, ha van kit szeretned még akkor is, ha ő nem szeret téged vagy utál. Jobb mint az üresség.
2018. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az okoz öromt ha arra gondolok ujra látni fogom ha hallom a hangját ha ír bármit vagy igen ha elképzelem milyen lesz vele
2018. febr. 11. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, de ha magamat veszem alapul idővel teljesen felőröl. Már folyton azon szorongok, miért nem ír, biztosan van valakije...


Dehát nem vagyunk egyformák. Mindenkire másképpen hat.

😢

2018. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha Neked ír akkor az nem reményelen. Vagy Neked is csak más témában? Te elmondtad neki?
2018. febr. 11. 21:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát a márlegen kicsi az az öröm a fájdalomhoz épest, amit okoz.. Pillanatyni örömök kontra folytonos szenvedés.. Érted.


Nekem akkor okoz örömet, ha pl épp itt van és van interakció: mosolyog vagy hozzám szól., rám néz/észre vesz.


Ugyenez, ha a múltbéli velem kapcsolatos interkaciójára ( rám nézés, hozzám szólt, mosoly) gondolok. Vagy ha a jövőbelire, hogy látni/hallani fogom.


Jó nyomorék vagyok. megyk inkább aludni:D

2018. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha felépítesz magadban egy álmot róla, az már nem egészséges.
2018. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6

Jó nyilván nem mindegy, hogy plátói szerelemről van-e szó vagy pedig visszautasítás utáni helyzetről.

2018. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Talán azért mert így kicsit mégis csak a tiédnek érzed őt,annak ellenére is, hogy ő mégcsak nem is sejti, vagy elutasított, de te még így sem tudsz betelni vele. Közrejátszhat az is, hogy aki elérhetetlen teljesen az után még nagyobb tud lenni a vágyakozás.

Amúgy tényleg nagyon kettős ez az érzés én is ugyanezt érzem. Egyszerre fájdalmas és örömteli. A legkisebb interakciónak is örülni tudsz ami vele kapcsolatos. Sokszor ha meghallom hogy a nevét említik előttem már csupán ennyitől jobb kedvem lesz. Persze úgy teszek mint akit nem érdekel. Esetleg még valami hírt is hallok, fényképet látok róla, ezek után már nem tudom hol tartok. És ha néha élőben is láthatom,hallhatom, vagy csak rám néz magam kívül vagyok. Tudom szánalmas, hogy ilyen bolond vagyok én is :D

2018. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!