Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezelitek azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelitek azt, amikor valaki folyamatosan flörtölget veletek, de aztán, ha ti is belementek egy picit is, azonnal visszavonulót fúj?

Figyelt kérdés

Folyton keres, kedves velem, de ha én térek valamilyen személyesebb témára, azonnal kihátrál. Nincs semmi konkrétum, meg nem mondott soha semmit, de úgy érzem, van köztünk valamiféle vonzalom. De folyamatos lemondás és csalódás a köztünk lévő kapcsolat :/

Én szinte sosem keresem, nem kérdezek felőle. Nagyon sok közös pont van az életünkben, de tudom, hogy én látok bele többet a dologba, csak szenvedek a folyamatos lemondástól.

Ti hogy másztok ki az ilyen helyzetekből?



2017. aug. 23. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok? Ő a fiú?

Amúgy, én nem csinálok semmit, nem megyek bele ilyen gyerekes játékokba. Szórakozzon mással.

2017. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát például én azért viselkedtem így régebben, mert az illető szép apránként csepegtette az infót hogy nem egy hűséges típus és nem is akar kötődni.


Úgyhogy ilyen macska-egér játék volt, aztán meg kihátrálás.

2017. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindketten fuggetlenek vagyunk, o a pasi es fiatalabb, mint en. Mar arra is gondoltam, h inkabb teljesen megszakitom vele a kapcsolatot, mert ez igy szenvedes nekem, orok sovargas. O szerintem nem direkt csinalja, csak ilyen a termeszete, kedves.
2017. aug. 23. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanez a szitu nalam is...elkeserito nagyon. Csak örlődök a bizonytalansagtol.
2017. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!