Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Valentin-napot csak szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Valentin-napot csak szerintem fújják fel a szinglik?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatban élőknek nem olyan nagy kunszt, ők bármikor meglephetik egymást, beülhetnek valahova, stb. A szinglik meg keseregnek, hogy egyedül vannak ezen a napon.


Ezt olyan tapasztalattal is mondom, hogy én idén először vagyok kapcsolatban ezen a napon, és eddig mindig szörnyűnek éltem meg, most pedig átlagosnak, semmi extra.


2018. febr. 13. 11:59
1 2
 11/19 Ketseg2017 ***** válasza:
2018. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak anyukám hiányzik, mert mindig vett valami kis plüsst. 😊
2018. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban vagyok, leszarom a valentin napot, tudja a párom is hogy nem érdekel. Szigliként sem foglalkoztam vele.

Ha épp eszembe jut akkor veszek virágot meg ajnándékot a páromnak úgy is hogy nem nézem anaptárt.

Ha kötelező megajándékozni a másikat akkor az miylen ajándék.

A média ilyen hatással van a buta, befolyásolható emberekre. Ez semmi más csak profit. 3-4 szeres áron veszed meg azt amit normál esetben.

2018. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy a valentin nap, ugyan úgy tellik nálam,akár az összes többi.
2018. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ez mint a pénz. Akinek nincs az szörnyűnek éli meg ( és végül is az is, éhezés, bizonytalanság), de akinek van az meg vállat von, semmi extrát nem érez.


Egy szingli is azt látja ilyenkor, hogy mije nincs. Akinek van kapcsolata annak max egy kis extra indok ez a nap valami különlegesebb programra, de semmi más.


Szóval ja felfújják, de részben érthető okból. Groteszk, de mintha az egyedül lévőknek fontosabb lenne ez a nap.

2018. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyes emberek mindent felfújnak.


Pl. a karácsonyról is hallottam már sok ilyen rinyát, amikor a karácsony miatt kesereg valaki, mert számára nem a "szeretet ünnepe". Az emberek már csak ilyenek, rinyálósak.

2018. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én nem fújom fel. Azt tudom, hogy lábnap és hogy másnapig tudok jelentkezni mesterképzésre, a többit leszarom. A karácsonyon is bőgtek egy sort, azt is leszartam, ugyanolyan nap, mint a többi. Legalábbis szánalmasnak tartom, ha valaki csak ezen a napon ül össze a családjával vagy szereti a párját... Nevetséges.
2018. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mindkét fél túllihegi ezt a dolgot, pont azért, ahogyan leírtad: akinek van párja, annak full jelentős ez a nap, akinek meg nincs, az meg szánakozik, hogy nincs kivel "ünnepelni".

Aki szereti a másikat, az minden nap meg tudja a másikat ajándékozni valamivel, nem kell hozzá ilyen majmász-nap.

2018. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt azok fújják fel, akik keresnek valamit amibe belerúghatnak/levezethetik valamiféle életbeni keserűségüket.

Boldog embert még nem láttam keseregni. :)

2018. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!