Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, szerintetek ez jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek ez jó lesz Valentin-napra?

Figyelt kérdés

Gyertyafényes vacsorát tervezek a párommal. Természetesen én készíteném el a fogásokat. A másik pedig, hogy eddig óvszerrel védekeztünk, de stabil a kapcsolat, így felirattam fogamzásgátlót(ő amúgy sose panaszkodott), és aznap feküdnék vele le először óvszer nélkül.

20l


2018. febr. 13. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azt azért tudod, nem úgy van, hogy beveszed a tablettát és már szexelhettek is, mert már aznap véd.
2018. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze. Szedem már annyi ideje, csak nem mondtam a barátomnak.
2018. febr. 13. 15:55
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Angyal vagy, de én örültem volna, ha a bogyóval nem lépsz meg. (lebeszéltelek volna, mert közép/hosszú távon meghülyültök tőle és a libidótok is csökken. Ugyan nem mindenkinél, de nálam 3ból 3nál)

31/f

2018. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Lepsz*

31/f

2018. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is bujaság a tabi, főleg, ha ő nem szeretné, nem kérte, nem zavarja a gumi. Akár rosszul is elsülhet a dolog, ez nem jutott eszedbe? Lehet, hogy gyógyszer ellenes.

A vacsi jó ötlet.

2018. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*butaság
2018. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Tetszene. Nagyon komolyan eldurrannék a sikamlós vaginádban a barátod helyében.
2018. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"gyógyszer ellenes"? És? Nem neki kell szednie..... Más meg hadd szedjen már azt, amit akar..


Kérdező: szerintem nem rossz ötlet. A tabit remélem nem simán "csak egy ideje" szeded, hanem az instrukciók szerint kezdted!

Jó szórakozást! :)

2018. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sose fogom megérteni a gyertya fényes vacsi miért olyan romantikus. Számomra unalmas.
2018. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú, de ngy meglepi, azta... az én párom minimum hülyét kapna, ha közölném vele, hogy gyógyszert szedek, mert orvos és pontosan tudja, hogy milyen szrságokat okoz :)
2018. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!