Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorie.katyja kérdése:

Jogos így reagálnom?

Figyelt kérdés

Ugye jön a valentin nap és hát a csapból is az folyik, hogy ilyenkor meg kell lepni a másikat valami kis aprósággal.

Na most... Bocsánat, hogy ilyen távolról közelítem meg, de nem akarom azt, hogy félreértsétek a kérdést.

Tehát igen. Kéne valami ajándék mert, ha már van ez az ünnep... És nem, nem kötelező ezt ünnepelni. De azért szerintem az bunkóság ha semmivel nem készül a párjának az ember. Egy szerelmes levél vagy egy kis apróság szerintem senkinek nem jelent érvágást, főleg hogy a legtöbb lány ezt értékeli.

Szóval kérdésem lényege az, hogy gyanítom a barátom semmit nem fog nekem adni.* És igen nem ettől az egy naptól dől el, hogy kinek boldog a kapcsolata.*

Viszont én készülök neki egy kis aprósággal amire tudom, hogy régóta vágyik

És nekem elég rosszul esne, ha semmit nem kapnék... Mert mostanában nem igazán tesz erőfeszítéseket értem és ez lenne kb az utolsó csepp a pohárban ha értitek.

Szóval képzeljétek el *főleg a fiúk* hogy megkapjátok azt a dolgot amire már régóta vágytok. Látjátok hogy a lány rájött, ti viszont semmivel nem készültetek. Ha a lány könnyes szemmel elsétna a helyszínről akkor azt hisztinek vennétek vagy így ismerve a helyzetet belátnátok hogy megbántottátok?

Értelmes válaszokat várok😄 19l



2018. febr. 11. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek így játszani? Gyerek vagy még. A felnőttek egy kapcsolatban nem játszadoznak hanem megbeszélik a párjukkal a bajaikat. Ha nem ünneplitek a valentin napot, mégis hogyan kéne tudnia a pasidnak, hogy te ajándékra vársz? Másrészt meg ajándékot nem azért adunk, hogy cserébe is kapjunk valamit. Ha nem érzed jól magad a kapcsolatban akkor ülj le vele beszélni, de ne csináld ezt mert nevetséges. Soha nem fogja kitalálni, hogy te azért bőgsz mert ő nem vett neked semmit egy olyan "ünnepre" amit nem is tudta, hogy ünnepeltek.

22N

2018. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszéld meg/kérdezd meg tőle, hogy szeretné e megtartani a valentin napot. Ne légy kislány, nyisd ki a szád ha valamit szerenél, ne a romantikus regényekbe illően várd a csodát, mert ahogy jelezted és a “józan eszed” súgja - csalódni fogsz.

Nem értem mi ebben a bonyolult? :)

2018. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj vele erről, és akkor nem érhet meglepetés, az a legegyszerűbb.

Mi megbeszéltük a Párommal, hogy nem tartjuk nagy ünnepnek, de elmegyünk vacsizni meg szaunázni és ennyi. :)


25N

2018. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előző válaszolókkal. Mivel a gondolatolvaásra még várni kell, ezért én is azt javasolnám, hogy kérdezd meg ő mit szeretne azon a napon.

Picit túlreagálod ezt.

2018. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

5 éve vagyunk együtt a barátommal. Eleinte minden "ünnepkor" ajándékoztunk a másiknak, de később rájöttünk, hogy teljesen felesleges. Nem kell ahhoz ünnepnek lennie, hogy meglephesd a párod. Mi is csak úgy spontán adunk "ajándékot" a másiknak. Ennyi idősen még nekem is rosszul esett volna, ha nem kapok semmi kis meglepit...de aztán benőtt a fejem lágya (már amennyire :D). Rájöttem, hogy nem kell még egy plüss, dísz vagy egyéb brámi más, amit csak a szobámban díszelegne. Igyekszünk már hasznos dolgokat adni a másiknak. Az ajándékozás helyett inkább tervezzetek közös programot. Menjetek sétálni, moziba vagy beülni enni valamit.


22/L

2018. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na ezért nem kezdek ki 19 évesekkel, itt a példa rá :D

Csak mert "társadalmi elvárás, jajj adni kell valamit mert na" hányinger.

Mert ajándékozni, meglepni valamivel a másikat csak ünepekkor lehet... olyan nincs hogy mész a plázában random vagy akárhol, és megtetszik valami és aztmondod igen, ennek örülne és megveszed, nem te az a típus vagy aki elteszi ünnepekre... :D

2018. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi 10 éve vagyunk együtt. Sosem ünnepeltük sem a valentín napot sem az évfordulóinkat.

2 ünnep van amit megtartunk, a szülinapjaink és a karácsony. Bár már azokra sem ajándékozunk nagyon.

Egyszer...régen...kb. 3 éve lehettünk együtt, amikor valentin nap alkalmából, munkából hazafele jövet vettem 2 somlóit, meg egy üveg bort, hogy este filmezésnél jó lesz. Párom első kérdése: "Mi a f@x van már veled?"

Tárgyi ajándékot spontán adunk egymásnak. Mert sosem "időben" jön szembe velünk amire a másik vágyik. Így bármelyik nap lehet "ünnep". Viszonzást nem várunk érte. Látni, ahogy örül neki, sokkal jobb érzés.

Virágot is 6 év után kaptam tőle először, mert kértem tőle.


Ha ajándékot akarsz neki adni, úgy, hogy ne okozz ezzel neki bűntudatot. Akkor valentin nap előtt add oda. Utána megbeszélhetitek közösen, hogy akarjátok-e egyáltalán ünnepelni ezt a napot. Nem kellenek hozzá kacatok. Találjatok ki együtt valami időtöltést.

2018. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolat sem kellene neked, nem még ajándék...
2018. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tehát te arra akarod felhasználni a Valentin napot, hogy rossz érzést keltsél a párodban. Ajándékot sem azért adsz neki, mert örömet akarsz szerezni, hanem hogy az orra alá dörgöld, hogy ő nem adott neked semmit. Szegény srác, ezután majd kötelességből biztos vesz neked valami szarságot, csak nehogy hisztizz.
2018. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!