Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek ugye nem esne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ugye nem esne az rosszul, hogy valentin és nőnapra nem vennék semmit?

Figyelt kérdés
Ezt a két napot rühellem, mivel a valentin nap maga egy nagy hülyeség, mivel nem csak aznap kell szeretni igazán a másikat, hanem mindig és ez a nap nem szerelmeseké hanem a kereskedőké. A sok birka meg beveszi ezt a valentin napi maszlagot. Ugyanez a véleményem a nőnapról is, mi a fenének kell pont aznap tisztelni, szeretni a női nemet, mikor azt is mindennap lehet és minek kell ajándék mellé? Mondjuk az anyák napjáról is hasonló véleménnyel vagyok. A karácsonnyal, húsvéttal semmi bajom nincsen mivel azoknak legalább van valami történelmi vonatkozásuk és hangulatuk.
2018. febr. 14. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolod, hogy eléggé szánalmas összehasonlítani a két dolgot, ami ég és föld a kettő?


Történelmi vonatkozást akarsz? Tessék utána olvasni a dolgoknak:

[link]

[link]

2018. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Én pl imádom, hogy a párom ilyen, és nem költi vackokra a pénzét kamu ünnepek miatt. Mondjuk mi névnapot és karácsonyt se tartunk.

N

2018. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Most egész nap ez fog menni????? Hogy valaki kiírja, h miért fontos a Valentin nap, más meg, h miért felesleges??? Fejezzétek már be. Aki tartja tartja, aki meg nem az nem. Pont. Mit kell magyarázni, h kinek miért fontos vagy nem fontos. Nagyon unatkoztok látom. A lényeg, h ma is szeressétek a párotok és ne ilyen f@šzágokkal foglalkozzatok!
2018. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2018. febr. 14. 13:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettetek erről? Mi a kapcsolat legelején tisztáztuk ezt, hogy ne a jeles napokon legyen a sértődés. Akik ellenzik ezeket a napokat ezt szokták tenni, nem csak úgy meglepetésszerűen nem lepik meg a másikat.
2018. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Ennyi erővel soha semelyik ünnepre se vegyél semmit. Karácsonyra se! Abban van a legnagyobb biznisz úgy is! Egyébként olvass már utána a Valentin-nap eredetének, mielőtt leírsz egy ekkora faxságot, hogy nincs történelmi vonatkozása!
2018. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem aztán nem, számomra kamuünnep mind a kettő (meg van még pár ilyen, pl. névnap). De mivel nem én vagyok a barátnőd, így jobban jársz, ha erről az ő véleményét kéred ki, nem egy rakás idegenét.
2018. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Édesapám nem vesz nőnapra semmit, mert nagymamám aznap halt meg, így nála ez kimarad. Teljesen megértem, tőle nem kaptam virágot még életemben ezen a napon.

De nekem még nem volt olyan férfihoz szerencsém, aki virágot adott volna bármikor is, ez valahogy kimaradt... Biztos az exeim is úgy gondolkoztak, mint te.


De a kérdésedre válaszolva, nem esne rosszul, hiszen azt sem tudom milyen érzés ilyenkor bármit is kapni, nekem így is jó.

Én vagyok az a lány, aki minden ilyen kérdés alatt azt hangoztatja, hogy a közös élmény a jó, nem a tárgyak. Így most is azt mondom, hogy én annak a híve vagyok inkább.

2018. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy "a lányoknak" rosszul esik-e, tökéletesen irreleváns. Ilyenkor a párodnak veszel vagy nem veszel ajándékot, nem "a lányoknak". Felesleges ágaskodni.
2018. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem esne...mivel mi nem tartunk névnapot, sem nőnapot, sem mai napot. De ha valaki akar, hát miért ne ünnepelhetne?


"Mondjuk az anyák napjáról is hasonló véleménnyel vagyok. A karácsonnyal, húsvéttal semmi bajom nincsen mivel azoknak legalább van valami történelmi " ez viszont így nem igaz, nézz már utána, hogy mi az ünnepek eredete, mielőtt okoskodsz...

2018. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!