Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Szeretném előre leszögezni, hogy ...eléggé "tini problémám" van, de komoly válaszokra van szükségem.

Szinte 100%, hogy kapni fogok mocskolódást is de azért megkérnék mindenkit, hogy ezt mellőzzük. Tudom mit tettem és eleget bántom magam miatta.

Bizakodom, hogy lesznek kultúrált válaszok is.


Facebookon megismertem egy srácot. Tök jól elvoltunk. Láttam benne valamit, amit másban eddig nem.

Viszont...ez a dolog kettőnk között rövid életű "szexkapcsolattá" alakult. Vele veszítettem el a szüzességem.

A poén, hogy eddig vártam és most hirtelen odadobtam magam valakinek...De tényleg másnak tűnt.

Az első együttlét után közölte Facen(!!!), hogy nem tud úgy szeretni mást mint az exét és legyen csak szex. Belementem.

Párszor még találkoztunk.

Egyszer valahogy felvetődött témának, hogy ő nem beszél rajtam kívül senkivel. Én bevallottam, hogy beszélek még egy pasival de nem tervezek vele komolyat, csak beszélünk. (Szükségem volt arra, hogy a csak dugás után kicsit jobban érezzem magam. Annyira üresnek éreztem/érzem magam és kellett mástól a bók.)

Erre kiakadt. Kis híján szemrehányást tett nekem.

Azóta voltunk még együtt egyszer és ennyi. Azóta nem. Sőt! Nem is keres. Pedig eddig mindig ő keresett először.

Írtam neki, de meglehetősen szűkszavú volt.

Anno az elején mondtam neki, hogyha már nem akarja folytatni akkor mondja csak meg nyugodtan, egyenesen.

Értem én, hogy csak egy ürítőlyuk voltam de annyit azért csak megérdemlek, hogy egyenesen megmondja. Nem ilyennek ismertem meg. Azt hittem ennél gerincesebb.

Írjak még neki utóljára és kérdezzek rá, hogy most haragszik-e? Annak ellenére, hogy tudtommal nem váltunk el haraggal.

Tudom szánalmas vagyok, de többet néztem ki belőle.



2018. febr. 14. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mi a francért írnál neki? Ő akart csak szexet, megkapta. Mire fel játssza a sértődöttet?
2018. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Épp ezt nem értem.

2018. febr. 14. 19:44
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem is lehet érteni. Felejtsd el.
2018. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Semmi rosszat nem tettél.......

A lovagod egy éretlen egoista egyén, aki szeret irányítani, diktálni a játékszabályokat, feltéve hogy az rá nem vonatkozik.HA neki lenne rajtad kívül még 3-4 alkalmi partnere nem hiszem hogy zavarná, de ő csak az egyetlen lehet.

Jó kis lecke volt, jöhet a folytatás. :)

2018. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Annyira gyáva és gerinctelen, hogy rád hárítja, mintha te lennél a hibás.


Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot végleg.

2018. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

El is akarom felejteni csak szeretném tudni, hogy most mi van.

Minden emberi kapcsolatomban szeretem az egyenességet, őszinteséget.

2018. febr. 14. 20:15
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. febr. 14. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Mert talán nem gondolja, hogy többet nem akar veled dugni, vagy beszélni, de momentán nincs kedve.


Inkább az a kérdés, hogy neked mi tetszik egy olyan emberben, aki először randizik veled, aztán rájön, hogy még nem zárta le az exért, majd szexkapcsolatot akar, aztán rájön, hogy őt zavarja hogy mással BESZÉLSZ.

2018. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Mert nem vagyok 100-as. Ez a baj.

2018. febr. 15. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!