Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legeslegnagyobb óvszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legeslegnagyobb óvszer?

Figyelt kérdés
2007. nov. 28. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem mindegyik sokszorosára nyúlik annak,mint amekkorára szükség van.Vagy mit tennél bele?:)
2007. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Az óvszereket 14,5 cm-es kényelmes méretre méretezik, ez az úgynevezett világideál méret. Ettől eltérő méret esetén az óvszeren külön jelölve van. Általában minden óvszermárkának van "big" változata. (Azt meg nem kell elhinni, hogy 17-18 cm-es méretben gyártják őket, mégha ezt próbálják sugallni.) Ez valahol olyan, mint amikor a szobamérleg "tudatosan" csal lefelé egy-két kilót...
2007. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a kérdést akár én is irhattam volna. Vettünk egy csomo ovszert, és eccerüen nem tudtuk felhuzni egyiket sem a barátomra, mert nem akartak kinyulni. Fontos info lehet h nem a hosszusággal volt a baj, hanem az átmérővel. Sz'al engem is érdekelne a válasz, és csak az irjon, aki tud is valamit mondani, mert a drogériákban nem mindig van "super size".
2007. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak annyit tudok írni, hogy léteznek extra méretek is, amik valóban nem a hosszúságra vonatkoznak, hisz az óvszer bőven elég hosszú, hanem a vastagságra. És igen is van, akit szorít a normál méret, vagy nem is tudja használni.

Nekem nem volt szükségem iylenre, csak annyit tudnék mondani, hogy gyógyszertár vagy szexshop biztos tud ilyet ajánlani, és ha találtok , próbáljatok többet venni. De lehet, neten is lehet rendelni.

2007. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

az első két válaszadó hülye. először is nem nyulik akármekkorára ,márodszor pedig bővemn hosszabb mint 14,5 centi.


a kérdezőnek pedig a válasz.

pl: plussz közértekben árulnak large-ot durexban. ez szélesebb mint az átlag méret.

ha pedig ott mégsem tudtok venni, szex shopokban biztos tudtok venni!

jah és igen internetről is lehet rendelni, így még csak besem kell menni.

2007. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a haverjaimmal sima Durexet huzattam a fejemre, homlokom közepéig bírta, aztán szétszakadt.
2008. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

nálam a masculan fel se jött vagy ha felszenvedtem nagyon szar volt benne szexelni :S

[link]

ilyet hol lehet kapni?

2008. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
én egy átlagos óvszert a lábamra huztam fel bokáig. (39-es) ugyhogy felesleges nagyzolni,felmegy az a farkadra is:-)))9
2009. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
már írta egy lány, hogy ne pofázzatok, le van hányva, hogy felmeg a fejetekre is, de tudjátok az óvszert úgy kell feltenni, hogy folyamtosan görgeted le, és nem kitőágítod(hogy akár el is szakdjon) hanem legörgetni, és az én barátomat is szorította a normális.
2009. aug. 7. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!