Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14 éves fiú vagyok nem is...

14 éves fiú vagyok nem is csunya de anyirra nem is helyes egy párkapcsolatot egy barátnőt szeretnék kialakitani szerezni csak nemtudom hogy kezdjek el udvarolni?

Figyelt kérdés
van egy lány aki tetszik azt nemtudom hogy tetszek e neki de tudja hogy tetszik nekem de nem adott visszajelzést és nemtudom hogy szerezhetnék végre egy barátnőt de semii neten ismerkedés olyannal akit ismerem de hogy kedjek bele?

2014. dec. 29. 22:55
 1/6 anonim válasza:
Mivan akkor mostan-e?
2014. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne binyolitsd túl, ha több kell, írj privátban 15 f
2014. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 aladar12 ***** válasza:
100%
először tanulj nyelvtant és olvass sokat. "barátnőt szeretnék kialakítani" ez bántotta a szemem.
2014. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyelvtan órán hátha megismerkedsz egy aranyos lánnyal, aki majd korrepetál. Akkor rámozdulhatsz.
2014. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 egybaba ***** válasza:

Talán kezdjük a legegyszerűbbel.

1 Nézz szét

2. Köszönj azoknak a lányoknak egy sima - Szia elég akik rádmosolyognak ( tök m1 ismered vagy se.)

Ha a lány mosolygva köszön vissza - mond meg neki őszintén amit érzel

pl jólesik nézni a szép mosolyod ...

szivesen elnézném minden nap

stb stb

a fiuk miért csak itt merik kibeszélni magukból az érzéseiket ?

élőbe miért nem?

2014. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Veszett ügy.. ha tudja és ennek ellenére nem csinál semmit... amugy én is kerültem már ilyen helyzetbe 13/L
2015. febr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!