Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddig csak interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig csak interneten keltettem fel a férfiak figyelmét és ott találtam párkapcsolatot életben sosem érdeklődtek az azt jelenti, hogy csúnya vágyok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 16:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A való életben van egy olyan faktor a srácoknál is, hogy azért nem "néznek" (bámulnak) téged, mert szerintük elérhetetlen vagy, és nem azért, mert jégkirálynő vagy, hanem, mert szégyellősek és/vagy hamis önértékelésük van, erre nem gondoltál? :) Tegyük fel, hogy szép/helyes lány vagy és ezért nem mernek, mert "nincs esélyük" :)


Másik dolog, ha random valahol közlekedsz, ott az emberek annyira rohannak a saját életük után, hogy nem az lesz az első prioritás, hogy ismerkedjenek. :) Csak akik rámenősek és/vagy sok idejük van. :D (Meg sokan inkább nem mernek, nehogy zaklatásnak vedd)


vagy valami ilyesmi. :]


A sulidban a srác meg szimplán pavaszt volt, nem is kell több karaktert pazarolni rá! x)

2018. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azt látom magamon objektíven, hogy nem vagyok az a jó csaj, akit félnek megszólítani
2018. febr. 15. 17:03
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
"Ha eddig csak interneten ... találtam párkapcsolatot" Most akkor ez hogy' van? Párkapcsolatban vagy/voltál??????? Mi a gondod? (Ezt a láthatatlan szöveget meg ÖNMAGADNAK ELSÖSORBAN mellözd. Ilyen nincs.) (Tényleg kiváncsivá tettél. Küldj képet magadrol priviben!)
2018. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Személyiség miatt is lehet.

Pl. azt tapasztalom a környezetemben, hogy leginkább az iránt érdeklődnek, aki jófej, beszédes, barátságos.

Másrészről lehet, hogy megbámulják azt, aki kivételesen szép, személyiségtől függetlenül is.

Te lehet, hogy átlagos vagy kinézetben, személyiségben meg csendes, tartózkodó, barátságtalan.

2018. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha neten észrevesznek, nem hiszem, hogy az lennél. Rám is csak társkeresőkön tekintenek nőként, de szerintem inkább az az oka, hogy nagyon átlagos, szürke vagyok: van bennem olyan, ami tetszhet a férfiaknak, de a legtöbb külső vonás bár nem visszataszító, nem is vet a másik nemben szikrát. Ráadásul ezt nőies, vonzó csomagolással sem tudom kompenzálni, miután szinte minden ruhám turkálós. Olyan nagy hátrány nem ér ezzel, élőben még jó külsővel is nehéz lenne a kezdet a zavarbajövős, nehezen oldódós személyiségemmel. Ha neten amúgy megtalálod a párod, szerintem ne csinálj ebből még plusz lelki gondot magadnak. :)
2018. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy nagyon introvertált?Nálam is ugyanez van.
2018. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

15: Ez a társkeresős dolog picikét nem olyan "többet mutatás"? :) Te is felrakod a képet amin csini cuccban vagy, én is szép ingben meg minden. :D Exemnek sem kerteltem amikor feljött először hozzám miután elmentem érte, hogy most én azért átöltözök normál cuccba, nem gond? :D Azt mondja nem gond, ő is jobban érzi magát normál/casual cuccokban, ja és azok neki is turkálós cuccok voltak javarészt. :D Gond egy szál se, miért problem?. :)


Kérdező: Igyekszel a neten kialakított képedet a való éltben is megtartani? (ergo úgy öltözködsz a szürke hétköznapokban?)

2018. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz valaki jó nő ha felken fél kiló sminket. A legtöbb nőnek semmi szüksége nem lenne ilyesmikre.

Ha szeretnél küldj egy képet ahol látom az arcod.

2018. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Csak nem vagy túl kihívó, gondolom. Feltételezem az eddigi barátaid sem azok a fajták voltak, akik élőben is simán leszólítják a lányokat, nem?

Hasonló a hasonlót vonzza.

Nekem is csak netről volt eddig kapcsolatom, pedig nem vagyok csúnya.

2018. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy csúnya vagy, ha amúgy nincsenek társkeresési problémáid. A való életben leszólítás nem olyan gyakori dolog, főleg manapság, inkább a neten megy a dolog.
2018. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!