Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondajam meg, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondajam meg, vagy utaljak rá a barátomnak, hogy fogynia kellene egy kicsit?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt,először az interneten ismerkedtünk,és az ottani képein egész vékony volt, és amikor elöször találkoztunk,vettem észre hogy azóta hízott kicsit, de igazábol nem zavart. Van cicije,és nagy hasa,de azon kívül nem kövér. viszont egyre jobban azt veszem észre,hogy hízik,egyre nagyobb a hasa,az arcán is látszik.

Persze szeretem így is, csak miközben én próbálok egyre jobban kinézni,jobban adok magamra,tartom a súlyom, ő viszont nem úgy tünik mint aki változni akar,szerintem őt nem érdekli annyira. Régi képeit láttam, nagyon túlsulyos volt,azóta fogyott,de most megint kezd vissza hízni.És őszintén szólva a régi képein taszító volt,és félek hogy oylan lessz megint. Tudom gonosz gondolatok ezek, dehát ember vagyok én is, azért más úgy összebújni,szeretkezni,hogy nem tetszik a látvány. persze a lelkét szeretem,nem a testét, de mégis jobb lenne szerintem neki is ha egy picit fogyna.

De nem akarom megbántani.Próbáltam célózgatni rá, utalgatni,reménykedve,hogy hátha észbe kap, de nem.

Nem akarom megsérteni. Hogyan mondjam el ezt neki,anélkül hogy megbántanám?


2018. febr. 16. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ezeket a szavakat használd akkor észbe fog kapni: dagadt cupák vagy menjél gyúrni mert lassan akkora vagy hogy csak a gravitációs meződ tart együtt minket
2018. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vólt már hogy viccelődtem a cicijével, de csak sértődés lett belőle. Szerintem mondhatnám ezt neki,akkor sem fogyna
2018. febr. 16. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen ember mellett, jo ha hamar megbaratkozol a finom zsirosan puha ferficicikkel.
2018. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
dehát nagyobb neki mint az enyém xd
2018. febr. 16. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Mondd el neki, hogy.szeretnéd, ha fogyna, mert már nem vonzó számodra. Ennyi. Kedveden és udvariasan
2018. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ő azt gondolja hogy már meg vagy neki, tehát felesleges hajtani magát mert már megszerezte amit akart, akkor fog ha elhagyod ot.

Mond neki azt hogy lassú a szexben, vagy mond meg neki az igazat hogy kövér, egészséges élet, szív stb....ilyenek.

A kilók gyorsan jönnek, de lassan mennek. Én tirnszom mindig de a hasat nehéz kockasra varázsolni.

2018. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Saját példa:

Mikor a párom összejött velem, akkor egy bizonyos idő után elbeszélgettünk, akkor azt mondta, hogy nem vagyok az esete, nem ilyennek képzelt el az ismerkedéskor. Mondta, hogy szép vagyok így is, csak nem azt kapta, amit várt. Viszont hozzátette, hogy a belsőmet imádja, és mindenben azt adom neki, amire mindig is vágyott. Ezt így elmondta, kedvesen, őszintén, és nem sértődtem meg.

Épp ellenkezőleg.

Én magam döntöttem úgy, hogy elkezdek fogyni, magam miatt is, miatta is, kettőnkért. Ő nem csesztetett, nem kérdezte hol tartok, rám hagyta, hiszen szeret és elfogadott volna így is. Viszont én bizonyítani akartam magamnak, hogy képes vagyok változni és szeretnék neki tetszeni, azt szeretném, hogy büszke legyen rám.

-10 kg-nál járok, és már mondta, hogy mennyit fogytam, ügyes vagyok és büszke rám.


Tehát tedd te is ezt. Nyisd fel a szemét. Mondd el neki, hogy nem csak a kapcsolat miatt kell fogynia, változtatni magán, hanem a saját egészsége érdekében. Biztosítsd arról, hogy támogatni fogod őt, de ha elkezdi akkor ne csesztesd, csak dicsérd, DE csak akkor, ha tényleg látod ahogy változik. (Én erre külön kértem is mindenkit, hogy ne dicsérjen világnak, ha nem is látszik semmi változás, mert félő, hogy elkényelmesedek ismét.)


Ha komolyan gondoljátok egymással és ő is kellően intelligens ahhoz, hogy ebben ne a rosszat, hanem a jót lássa, akkor nem hiszem, hogy megsértődik.

Hozzáteszem, nekünk azóta, hogy én így döntöttem, sokkal erősebb a kapcsolatunk, és nagyon pozitív irányba mozdult az egész. :)


Hajrá! :)

2018. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen férfi az ilyen? Nekem a kollégáim említették meg, hogy sokat híztam az utóbbi időben. Nem az volt a válasz, hogy megsértődtem, hanem elmentem edzeni és kezdek alakulni.


Sértődés nélkül itt nem fogsz eredményre jutni.

2018. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!