Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Vonzó, ha egy fiú tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vonzó, ha egy fiú tud főzni?

Figyelt kérdés
Kérdés adott. 16/F
2010. jún. 7. 22:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
6%
Kítűnő papucs lesz belőled....
2010. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
3%
1. ez jo volt....D amugy ja a főzés az a nő dolga
2010. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Fogyatékosok...Úgy értem, hogy az miért is lenne ciki ha egy fiú tud magára főzni?Vágom vágom,ti is csak pizzát tudtok rendelni.
2010. jún. 7. 22:57
 4/62 anonim ***** válasza:
92%

Hát nekem bejön :P

Ha csak egyszerűbb kajákat, az is jó, de sztem tök aranyos, amikor főz egy pasi :D (barátom is szokott :))

18L

2010. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
93%
szerintem tökjó...főleg ha ilyen férfias kajákat csinál...húsos cubákos bigyókat meg grillezni meg ilyenek :D lehet férfiasan főzni... nem feltétlen kell kisköténykében tejszínhabos epres sütit sütögetni mint a reklámban
2010. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
9%

egy férfi rendeljen egy pizzát és egy sört

Főzöl magadra? buz1-e vagy...

Kis köténykében pucolod a krumplit, sütöd a húst?

Főzzön a nő, vagy rendelni kell kaját, vagy étterem...

2010. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
41%

figy ember én is tudok főzni de most mér kéne erre felvágnom?

jo persze nem szakács vagyok vagy mittom én 1-2 dolgot tudok ilyen nagyn minimális szinten meg 16 évesen mit akarsz te főzni egy csajnak ink vidd fel a szobádba filmet nézni azt durr bele a lecsóba... de nem kel rászoktatni a főzésre őket mert a végén téll rosszul jársz:D

csak okosan ...

2010. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%

hát pedig a legtöbb csaj a "rendelek magamnak pizzát, és sört" típusú pasikat utálja..

szeirntem ne hallgass a többiekre, nagyon romantikus vagy szexi tud lenni ha egy pasi főz.. én nagyon bírom;)

2010. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, én imádnám, ha a pasi meglepne valami saját főzttel, akkor is, ha tök rosszra sikerült. Ez szerintem kedves bók egy lánynak. Lehet közösen is összedobni valamit, ha épp nincs egy vasatok se, vagy csak otthon szeretnétek tölteni az időtöket.

Az meg, hogy a nők "dolga" a főzés, marhaság, több férfiismerősöm is imád főzni, gyakran kizavarják az asszonykájukat a konyhából.

2010. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Te sz@rul vagy bunkó paraszt... :'D Férfias kajákra gondoltam te szerencsés.
2010. jún. 7. 23:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!