Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? A barátom itt volt nálam, és miután elment érdekes dolgot fedeztem fel. (lent folyt. Köv. )

Figyelt kérdés

Leírom az egész sztorit, hogy érthető legyen, de azért megpróbálom nem túl hosszúra,ha az lesz, akkor bocsi!:)

Szóval az egész réges-rég, kb 4-5 hónappal ezelőtt kezdődött, amikor is a barátom megismerkedett egy 30 körüli nővel, akivel egy bizonyos témában (teljesen átlagos téma) nagyon jól kijöttek, sok közös témájuk volt, ezért ebben a témában levelezni kezdtek, meg a nőnek van egy saját weblapja, ahova a barátom írogatott neki. Ekkor még nem gondoltam semmi rosszra, csak néha mesélt róla, h ezt meg azt ajánlotta neki az a nő... csak ezután jöttek a komplikációk.

Először is az első dolog, ami "betett" nekem, hogy megtaláltam azt a nőt egy bizonyos közösség oldalon (azt tudni kell, hogy álnevet használ, nem tudni az igazi nevét), és ott láttam, hogy mindössze 19 éves (én is ennyi vagyok). Ekkor kérdőre vontam a barátom, hogy miért mondta, hogy kb. 30 éves, erre az volt a válasza, hogy nem tudta, hogy ennyi idős, csak tippelt (amit kétlek, mivel a barátom ismerőse azon a közösségi oldalon), na mind1 ezen azért túltettem magam...

A következő eset, amin fennakadtam, olyan 1-2 hete nézegettem annak a csajnak az oldalát, és a kommenteknél észrevettem, hogy csevegni kezdtek, és a csaj megkérdezte a barátomtól, hogy kinek vette karácsonyra azt az __ ajándékot (amit mellesleg nekem vett), erre azt írta a barátom, hogy a nővérének. Na ezt is kérdőre vontam, hogy miért nem vállal fel engem, erre azt válaszolta, hogy akkor még azt hitte, hogy a nővérének fogja adni (karácsony előtt pár nappal írta a kommentet), pedig ezt kétlem, mivel olyan témájú az az ajándék, amit csak 1 barátnőnek lehet adni.. namind1.. még ezen se akadtam ki annyira..

Aztán most jött el számomra a "tetőpont". Barátom itt volt nálam tegnap, ma ment haza a délután folyamán. Mikor itt volt, és elmentem fürödni ő használta az én laptopomat. Aztán miután már elment, meg akartam nézni az e-mailjeimet, de nem a bejelenkező oldal jött be, hanem a barátom e-mail fiókjába lépett be (valószínűleg nem lépett ki), először kicsit rosszul éreztem magam, és bűntudatom is volt, de gondoltam ha már ilyen felelőtlen volt, hogy nem lépett ki, akkor már kicsit körülnézek...

Találtam egy auto-üzenetet egy közösségi oldalról, hogy bejelölte őt 1 csaj. Gondoltam megnézem magamnak, hogy ki ez. A csaj vmi modell, szép meg minden, csak elég furcsa, mert nincsenek ismerősei, de azért az én barátomat bejelölte. Szóval nekem ez kapásból fura.

Mellesleg arról a csajról, akivel a barátom levelezgetett, nemrég találtam egy másik oldalon 1 képet, amin hasonlít arra a csajra, aki most bejelölte őt. Érdekességképp a modell csaj meg a levelezős csaj 1 városban laknak. Most ez véletlen lenne?

Most kicsit megijedtem, nem tudom mit titkol előlem a barátom, de annyi mindent nem mondott el azzal a csajjal kapcsolatban, amit valószínűleg sosem tudtam volna meg, ha nem magamtól jövök rá... és mi van, ha ez a modell csaj és a levelezős csaj egy és ugyanaz? Eddig bíztam a barátomban, de most kicsit megijedtem...:(


Remélem nem fogalmaztam túl bonyolultan. Ti mit gondoltok erről? Van okom aggódni? Ha nincs, akkor is mivel magyaráznátok, hogy ennyi mindent hazudott nekem a barátom róla, és neki rólam?


2010. jún. 8. 02:40
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
bocsánat, az elején rosszul írtam, "kb 7-8 hónappal ezelőtt"
2010. jún. 8. 02:41
 2/21 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért mutatkozz be a csajnak, hogy xy barátnője vagy.
2010. jún. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

Erre már én is gondoltam, hogy írok neki, csak szerintem olyan hülyén jönne ki, meg nem tudnék mit írni neki... mellesleg az is lehet, hogy a csaj tud rólam, és nem zavarja...

(ja és mellesleg a barátom semmilyen közösségi oldalra nem hajlandó kirakni, hogy kapcsolatban van, azt mondta azért, mert nem foglalkozik az ilyen oldalakkal, ahhoz képest minden nap felmegy...)

Először is, ha visszaigazol ennek a modell csajnak, megkérdem h honnan ismeri? (mert egy messzi városban él, ráadásul nincsenek közös ismerősei, mert ahogy írtam, a csajnak 1 ismerőse sincs), szóval kíváncsi vagyok, erre mit mondd, bár lehet erre is kitalál valamit, ahogy eddig sem mondott igazat:S

2010. jún. 8. 03:27
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez a srác totál hülyének néz téged, tuti, hogy kamuzik. Szerintem, ha egy srác tényleg szerelmes akkor nem fog mindenféle kamu dumát kitalálni más csajoknak, hogy ne derüljön ki, hogy van bnője. Én a helyedben írnék a csajnak, hogy te vagy a srác bnője és, hogy nekik mi közük van egymáshoz, derítsd ki,hogy vajon megcsalt-e téged a barátod:S.
2010. jún. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy annak nem hazudunk, akit szeretünk, főleg nem ilyeneket. 1-2 esetnél még előjöhet a "mi van ha tévedek" érzés, de itt már többről van szó. Egy érett kapcsolatban nincs helye titkolózásnak vagy hazugságoknak. Ráadásul mi az, hogy nem vállal fel?

Egy drasztikus megoldás van. Elmondod a barátodnak, hogy milyen infókat tudtál meg (nem tagadhatod le honnan tudod, hisz akkor te is hazudsz), közlöd, hogy ez szörnyen zavar téged, és az igazat akarod tudni. Amennyiben ködösíteni próbál, vagy ismét hazudik, akkor a kapcsolatnak sajnos lőttek. Győződj meg arról, mennyire őszinte veled a párod, és ha nem hajlandó változtatni, add ki az útját!

2010. jún. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
Hmm...ügyes a srác.
2010. jún. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

nagyon gyanús....sztem írj egy teljesen normális, igényes hangvételű levelet a csajnak, amiben megosztod vele az aggodalmadat és megkéred, hogy világosítson fel az igazságról...de a csajt semmiképp ne bántsd, ne fenyegesd vagy ilyesmi, tényleg mintha inkább segítséget kérnél...végülis nagy valószínüséggel nem is tud rólad ő sem...aztán ha kiderül, hogy őt is hülyíti, az lenne a legjobb, ha együtt, egyszerre vonnátok kérdőre, akkor nem tud hazudozni és elég nagy szrban lesz...


20/L

2010. jún. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

Megértettem elsőre a sztorid, semmi bonyolult nincs benne.

A modell csaj és a "30 éves" egy és ugyanaz ez egyértelmű, a hasonlóság miatt is, vagy nagyon jó haverok, vagy kezdhetsz aggódni^^

2010. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jött le, hogy a barátod az orrodnál fogva vezet. Próbálj meg kapcsolatba lépni a lánnyal akár a honlapján, akár a közösségi oldalakon keresztül és kideríteni mi a szitu.

A barátoddal is ülj le beszélgetni és kérdezd meg, hogy szerinte hogyan alakul a kapcsolatotok és tervezhetsz-e vele hosszabb távra. A választól és attól, ahogy erről beszél, okosabb leszel.


30/F

2010. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Tuti titkol valamit, szóval b@szd tarkón egy péklapáttal!
2010. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!