Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha nőként ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nőként ennyire nem érdekelnek a külsőségek?

Figyelt kérdés

Elég sok nehézségen túl vagyok az életben, az egészségem sincs rendben, így kb átértékelődött nálam minden, és a külsőm került az utolsó helyre.

Holnap megint le kell futnom sajnos a kezelőorvos-bőrgyógyász (ha pechem van, akkor sebészet és onkológia) kört, holott nyáron már túl voltam egyszer ezen.

Szóval, most ott tartok, hogy az utolsó, amibe pénzt ölnék, az a külsőm. Az egészségembe viszont bármennyit.


Odafigyelek magamra, minden nap zuhanyzom, hetente 3 szor hajat mosok, ápolom a bőröm, minden nap tiszta ruhát veszek fel.

Sminkelni nem nagyon szoktam (BB+szempillaspirál), alapozót, púdert nem viselne el a bőröm, beletelt egy kis időbe megtalálni azt a két fenti terméket, ami nem árt.


A ruhák nem igazán érdekelnek, ritkán veszek valamit, csak ha szükségem van rá, és igyekszem olcsón kihozni.

Két kezemben el tudnám vinni az összes holmim, annyi van.

Fodrászhoz nem járok (derék alá ér, megigazítani én is meg tudom), kozmetikusra nincs szükségem.

Illetve higéniás termékekre (sampon, balzsam, tusfürdő) sem szoktam vagyonokat költeni.


Más dolgokra (könyvek, régebben festőeszközök) áldozok szívesen, ha épp van miből.


Perpillanat van kapcsolatom, de már időtlen idők óta együtt vagyunk, így ismert meg. Mégis mindig rendszeresen megkapom egyes jóakaróktól, hogy ráébred és el fog hagyni, mert igénytelen vagyok.

Holott szerintem nem, csak van egy fontossági sorrend, és ennyi.


24n


2018. febr. 18. 10:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*3-szor
2018. febr. 18. 10:55
 2/13 anonim ***** válasza:
Most megerősítést vársz? Engem nem érdekel, hogy mit hogy csinálsz.
2018. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
De szeretnék ilyen nőt. Pont a fordítottja volt, teljesen zakkant volt a csaj. Márka, műköröm, prolipresztízsautó, blöee...
2018. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2, Most véleményeket várok pártatlan egyénektől.


Ha nem érdekel, tisztelj meg annyival, hogy nem kötsz belém, mint fenetebb olvashattad, megvan a magam baja. Köszönöm.

2018. febr. 18. 11:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindjárt jön a "biztos alul értékeled magad" duma. Pedig a leírás alapján egyáltalán nem tűnsz igénytelennek, bár nem tudom, milyen környezetben élsz.


Ha ez vigasztal, azóta én sem járok a fodrászhoz, amióta növesztem a hajam, és nem festetem. Nincs rá szükségem, mégsem néz ki igénytelenül.


22/N

2018. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Végre egy nőtársam, aki nem bírja a púdert és alapozót. :D Olyan mintha maszkot viselnék, gyűlölöm... Azt hittem csak én vagyok ilyen, de megnyugodtam, hogy nem. :D

Egyénként én ugyanez vagyok.

Véleményem szerint se Te, se én nem vagyunk ettől rosszabbak, mint az, aki havonta jár manikűröshöz, kozmetikushoz, fodrászhoz. Egyáltalán nem vagy igénytelen ettől. Önmagadra és a környezetedre ettől még igényes lehetsz, ez nem ezen múlik. Nem gondolom, hogy emiatt elhagyna a barátod. :)

2018. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megyek, szentté avatom magam, mert könyvet ÉS sminket is veszek. Mekkora istenkirály vagyok, gyerekek.
2018. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem értetted meg.

Nem sminkelhetek, nem bírja a bőröm.

2018. febr. 18. 11:42
 9/13 anonim ***** válasza:

ez egy olyan dolog, hogy a normális nők nem hiszik el, hogy a normális férfiaknak smink nélkül a legjobbak


fordítva meg:


a normális férfiak nem hiszik el, hogy kondi nélkül pont ugyanannyit (v többet) érnek a normális nőknek


ezzel van tele a gyk..


szóval: just do it!

2018. febr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor ruhák, cica, te sem értetted meg. Nem csak vagy-vagy van. Vehetsz egy szép ruhát meg egy jó könyvet is. Nem leszel rossz ember, ha ruhát veszel, se jó, ha könyvet.
2018. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!