Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érdekelnek a csajok 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekelnek a csajok 23 évesen, pedig még nem is volt. Normális ez?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy fogalmaznék, hogy később keményen visszaüthet. Aki fiatalon nem csajozik, az erre általában nem gondol. Mert sajnos az életben nincs REW gomb, és időgéppel sem utazgathatunk kedvünk szerint vissza a múltba, hogy kiköszörüljük a csorbát.
2017. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jo vicc egyes az embernek a saját utját kell járni ha jobbra ha balra tart
2017. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 A fiatal éveidet nem kaphatod már vissza, amikor még volt bocsánat arra, ha bénázol. Kimarad az életed első feléből a másik nemmel való tapasztalatgyűjtés(aminek a helye valóban az élet első felében is lenne) - ha ezt mondjuk 30 után tervezed elkezdeni, abból már nem fogsz jól kijönni. Toleráns, türelmes, megértő embereket találni meg ebben a rohanó világban nagyon nehéz, amikor mindenki a "készbe akar beleülni".
2017. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézőpont kerdese nagyon hype mondani hogy a szex akkora dolog 24 szűz f vagyok én kimaradtam a szexből ők meg a belső látásból majd elcserélem idővel szexre gondolom vagy valami boldogito termékre
2017. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg van család aztán gyerekek később nem maradhatsz ki a szocializációból max ideiglenesen ahogy a belső nyugalmad se vesztheted el max felkavarja a sok inger de lecsillapodik ha elvonulsz kicsit
2017. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem normális.

Túl sokat foglalkozol a jobb kezeddel. Szerintem.

2017. okt. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért valamennyire csak izgat a dolog, nem? Kívántál meg csajt? Maszturbáltál már egy csajra gondolva?

Ha még ez sem, akkor vagy aszexuális vagy, vagy a fiúk érdekelnek...

2017. okt. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!