Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat rólam? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam? Vajon tetszem e neki?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam,akivel alkalmanként együtt dolgozom. Ha munkaugyben váltunk SMS-t,mindig mosoly jeles uziket ír. Mikor együtt dolgozunk nem ad semmi jelet,neha meredten nézi a ruhámat ami épp csinos. Egyszer dicsérte meg a sminkem. Van barátnője. Gondolom ezért sem történik semmi érdekes. Vajon latja rajtam hogy nekem tetszik?mit lehetne tenni?hogyan teszteltem le?
2018. febr. 18. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Flörtölj. Mosolyogj rá stb. De minek akarok letesztelni hhogy tetszel neki? Valószínűleg ha csinos lány vagy, tetszel neki, de ez nem jelent semmit önmagában. Minden ember csak mert párja van, még észre veszi, hogy van mellette egy csinos ember vagy sem. A habitusától függ és a szerelem erejétől hogy mennyire vevő "egy másikra...
2018. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alapból mosolygós vagyok,így mosolygok rá persze,de ebből meg nem gondolhatja az ember,hogy nekem bejön. Mondjuk lehet észrevette nem tudom. Régebben bármit vettem fel,meg se nézte akármilyen miniszoknya volt,nem lehetett kizokkenteni. Azt hittem a fiukat szereti ezért. Aztán mostanaban ritkán öltözők ki neki,de már meg meg nézi. Hat ennyi. Ami furcsa benne,higy sokszor leraz,pedig mehetnénk együtt haza,mint regen,de mostanaban nem. Lehet direkt kerüli a kisertest? Higy tudjam ezt meg? Milyen flortolos szöveget mondjak?
2018. febr. 18. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Van barátnője. Nem mindegy?
2018. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! Ebből nem jössz ki jól sehogy, bármi történik! Hagyd a fenébe, egy csomó jó pasi mászkál kint a nagy világban. Nyisd ki a szemed!
2018. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!