Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj, ha egy kicsit duci létemre vékony bulizós csajokra bukok?

Figyelt kérdés
Valahogy nekem egyáltalán nem jönnek be nekem a teltebb nők hiába mondják azt, hogy van mit fogni rajta, de nekem ez nem jön be.
2010. jún. 8. 09:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is ugyanilyen magas, meg 93 kg vagyok. Nekem pl az átlagos testalkatú csajok jönnek be, de ami nagyon tetszik, ha alacsonyabb nálam. Szerintem sem baj, hogy vékonyabbra buksz, csak óvatosan, mert

1. sok esélyed nincs náluk

2. összenyomhatod az ágyban.

(az más kérdés, hogy milyen más testi adottságaid vannak (egyik oszt társam 180 cm, 100kg, de olyan feje van, hogy ragadnak rá a csajok))

2010. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy baj. :D Szerintem érthető is, a vékonyabb lányok jobbak mint a kevésbé vékonyak... :D
2010. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én mint telt lány (172cm/70kg) azt mondom tényleg ne táplálj nagy reményeket. Esetleg kezdj el gyúrni. Főleg ha pocakos vagy és nem egyszerűen zömök, tömör gyönyör, jó arcberendezéssel, akkor semmi esélyed. Amúgy a vékony lányok között is van olyan fejű, hogy hálát adok az égnek, na ők hamarabb fognak egy kevébé helyes fiúval járni. Címlaplány-szerűek nagyon finnyásak, szóval bennük ne is reménykedj, így ha mégis összejön, nem esel pofára.

Amúgy meg gondolj arra, hogyha esetleg egy teltebb leánnyal jössz össze, de nagyon jól kijöttök (mert előfordulhat), maszturbálni még olyan csajra maszturbálsz, amilyenre akarsz, csak lehetőleg az ágyban ne gondolj rájuk, mert hidd el látszik. :P

2010. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na jó nem érdekel engem mindenki arra bukjon aki neki tetszik, és én is olyanra.
2010. jún. 10. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!