Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek miért könnyebb az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért könnyebb az élet?

Figyelt kérdés

Ezt egy nő irta: "Mi lányok bármikor találunk szexre pasit."


De egy pasi az nem fog találni szexre nőt csak pénzért.


2018. febr. 4. 08:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Pasik is találnak szexre nőt bármikor, ha jól néznek ki vagy legalább átlagosan.


Amúgy meg párkapcsolat keresésében a nőknek sincs könnyebb dolguk semmivel.

2018. febr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
CSAK szexkeresés szempontjából könnyebb nőnek lenni, minden más területen nehezebb. És ezt férfiként mondom.
2018. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Könnyebb az élet csak mert mindenki megdugna? A nőknél a probléma nem itt kezdődik. A férfit meg is kell tudni tartani, ha az ember nem akar csak dugást.

A férfiaknak a bugyit kell tudni lebeszélni, a nőknek meg elhitetni hogy érdemes őket jobban megismerni. Mindenkinek megvan a maga nehézsége.

2018. febr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1-es kommentelő


Pasik is találnak szexre nőt bármikor

"Ha jól néznek ki"


HAHAHAHAHAHA ezen jót nevettem..


Legtöbb pasi nem néz ki jól..


Nőkbe még a legcsúnyább is talál szexre bármikor pasit

2018. febr. 4. 08:43
 5/20 A kérdező kommentje:

ma 08:37


"mert mindenki megdugna"


Nőknek a helyébe örülnék hogy kivánatosnak tartják őket.

De forditva a nők nem másznak rá a pasikra mert nem tartják őket vonzzónak szexuálisan..Minden a szexuális vágyból indul ki amúgy is,ha egy nő nem tart kivánatosnak egy pasit akkor azt megismerni sem akarja,tehát nem tudom miröl beszélsz..A nőknek is az első helyen áll a szexualitás..

2018. febr. 4. 08:46
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy a pasiknak sokkal könnyebb, mert azt szólítanak le, akit akarnak. Ők irányítják az egész ismerkedést is. Akkor van barátnőjük, mikor akarnak egyet szerezni.


Pedig tudom jól, hogy ez nem így van. Mindkét félnek megvannak a maga nehézségei. Tudod, könnyű azt hinni, hogy másnak egyszerűbb dolga van, csak azért, mert te nem jársz a cipőjében és azt képzeled. Ez kb olyan, mint mikor a fizikai munkások azt állítják, hogy a szellemi munka nem munka. Csak azért, mert nincs fizikai látszata. Attól még az is kemény munka, sőt...

2018. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"férfiak többsége a szexualitáson kívül nem akar mást"



Ezt cáfolom,sok férfi nagyon érzelmes,és sokszor egy ölelés vagy egy odabújás többet jelent nekik mint a szex,ezt tudom mert statisztikát vezettem,kérdezgettem embereket.


De egy ilyen érzelmes pasi,egyáltalán nem vonzzó a nők számára,ez is statisztika.


Teháta pasi most nem tudja eldönteni hogy milyen legyen..



Ja és egy pasi sokkal jobb fél az elvesztéstöl,mert jól tudja hogy egy nő bármikor talál magának helyette minden újjára 10 pasit..

2018. febr. 4. 09:04
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Amennyiben az élet csak szexről szól, akkor ja könnyebb...de sajnos nem így van.
2018. febr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem könnyebb.


"Mi lányok bármikor találunk szexre pasit." - Szexre igen, de én nem csak erre vágyom, hanem tartós kapcsolatra, az meg nem olyan egyszerű, hogy leakasztom az első jöttmentet és akkor már működik is a következő 50+ évben, amíg élünk...

2018. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%

"Szexre igen, de én nem csak erre vágyom, hanem tartós kapcsolatra, az meg nem olyan egyszerű, hogy leakasztom az első jöttmentet és akkor már működik is a következő 50+ évben, amíg élünk.."


Hmm, akkor ha minden nő erre vágyik, akkor vajon miért mindig azokat a pasikat akasszátok le, akikkel egy-két alkalmas szexen kívül sok mindent nem lehet kezdeni (főként mivel a másik 3 milliárd nő is velük akarja ugyanezt?)

2018. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!