Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem volt barátnője minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem volt barátnője minek "nyomoz" még mindig exem után?

Figyelt kérdés

3 évig voltak együtt, szakítottak, utána a srác velem volt együtt. Engem amúgy utál a csaj, mivel hamar összejöttünk a szakításuk után és azt hiszi miattam szakított vele exem.

Most viszont két hete új barátnője van exemnek, és az után is kérdezdett közös ismerőseiktől érdeklődni hogy ki a csaj, bekövette instagramon, bejelölte facebookon.

Az excsajjal van egy közös ismerősünk akinek én beszéltem a szakításról, attól is megérdeklődte, hogy mért szakítottunk. Most ő kárörvend rajtam, hogy most nekem szar a szakítás miatt.

Mire jó ez? Mi exemmel pár hete szakítottunk, én is kiváncsi vagyok a csajra meg h meddig lesznek együtt. De az elöttem lévő csajjal már egy éve megvolt a szakítás, hónapok óta más sráccal van együtt.

Akkor mégis miert érdekli az hogy exem épp kivel van együtt?

Szerintetek ez nem beteges? Mért kérdezősködik utánam is?

Egyébként exem szakított vele, rá két hónapra még vissza akarta magát könyörögni. Nem jöttek össze mégsem, aztán utána a csaj szivatta meg állandóan exem.

Azt sem értem ha annyira együtt akarnak lenni akkor miért nincsenek?

Volt már valakinek ilyen betegesen viselkedő ismerőse vagy exe?



2018. febr. 20. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Leírtad, hogy miért:kárörvendés egyrészt, másrészt még mindig nem közömbös az exetek felé.A mostani pasija az exnek meg csak hézagtömő.
2018. febr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
És az szerinted mennyire beteges, hogy ennyire foglalkoztat, mit csinál az exed exe? :D
2018. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Óh,csak ennyi ideje!A párom exe még hét év után is üzengetett,hogy bármikor szívesen visszafogadja a páromat:DBabaruhákat küldött mikor az első gyerekünket vártuk,na akkor szépen elküldtem a fenébe a csajt!Aztán volt még fészbukos álprofilról irogatás ,meg fene tudja már micsoda trükkökkel próbálkozott sok évig.Azt hiszem beletörődött a tizenakárhány év alatt.Én győztem!Le kell ejteni nagyívből az ilyet és kész!De ,tényleg miert foglalkozol az exed exével?!
2018. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert mi két hete szakítottunk, ők meg kb egy éve és fura, hogy mikor volt barátom akarta vissza fogadni akkor állandóan csak átbaszta, de ennek ellenére még mindig velem meg volt barátommal meg a legújabb csajjal van elfoglalva. Szóval azt nem értem mikor lehetőség van rá mért nem megy vissza exemhez ha annyira vele törődik még mindig??!
2018. febr. 20. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!