Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Amióta együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Amióta együtt vagyunk húzódik a szakítás és az hamarosan 2 év. Nem vagyok boldog vele

Figyelt kérdés

Eleinte nagyon sokszor megbántott a párom, olyanokat tett, amiket nem kellett volna megbocsátanom, de szerettem. Nagyjából fél éve mentünk szét pár hétre és az nekem jó volt, de aztán visszakönyörögte magát. Azóta próbálom kitenni, de nagyon igyekszik, érzi, hogy kételkedem. Nekem ez így tényleg nem jó, a romantikus filmeken már azért sírok, mert remélem, hogy egyszer én is leszek szerelmes. Egyszerűen képtelen vagyok kimondani, hogy vége. Emberileg szeretem és nem akarom, hogy sérüljön, egyáltalán nem akarom bántani


22L


2018. febr. 21. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat, akkor nincs mit tenni, magadat fogod megnyomoritani. Te valasztottad, hogy igy legyen, szoval ne panaszkodj.
2018. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ekkora balf.sz. A saját boldogságodért neked kell tenned. Tőle is csak elveszed a lehetőséget,hogy találjon valakit,aki tényleg szereti.
2018. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd ennyire komolyan a hülye melodramatikus érzelmeidet. Tedd azt, amit az eszed diktál. Egy szakítást túl lehet élni, a párod is túllesz rajta.
2018. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 éve szenvedsz egy olyan ember mellett, akibe nem vagy szerelmes. 22 éves vagy, meddig akarod még húzni a saját időd, na meg az övét?

Ha könyörög, ellenálsz, szívtelen jégkirálynő leszel a szemében, de ez van, nem lehetsz valakivel szánalomból.

2018. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
PRÓBÁLOD kitenni - itt a baj. Nem próbálni kell, hanem leültetni és közölni, félórája van összepakolni és elhúzni a csíkot. :D
2018. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!