Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában csak az igénytelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában csak az igénytelen, nyomi férfiak ellenzik a sminket, ugye?

Figyelt kérdés
Ez a személyes tapasztalatom. Normális, helyes pasik sose akadtak fent azon, hogy sminkelem magam. Igényesebb pároknál is mindig azt látom, hogy a lány valamennyire ki van sminkelve (persze nem akkor, ha csak bevásárolni ugranak el).
2018. febr. 22. 13:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Az aki szép, az reggel is szép...
2018. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2018. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%

Ezt én is észrevettem már.

Főleg az önbizalom hiányos, szűzek.

Félnek hogy lenyúlják a nőjüket.

2018. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%

Nem.


"Igényesebb pároknál is mindig azt látom, hogy a lány valamennyire ki van sminkelve (persze nem akkor, ha csak bevásárolni ugranak el)."

Ez azért van, mert te azt tartod igényesebbnek, aki ki van sminkelve. Logikai bukfenc.

2018. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

A kettő között nincs összefüggés, attól, hogy te milyen párokat látsz az utcán, még lehet tök más a pasi véleménye, nincs ráírva az arcukra. Összefüggés csak akkor van, ha a csaj szolgalelkű, a pasi meg zsarnok, de ott meg a smink a legkisebb probléma, szóval ettől tekintsünk el.


Az én párom sem szereti a sminket, neki anélkül vagyok szép. Ennek ellenére mindig ki vagyok sminkelve valamennyire - még akkor is, ha csak bevásárolni ugrunk el. Mert piros, foltos az arcom, sok a bőrhibám. Nem érzem jól magam smink nélkül, úgyhogy alapozó, púder meg legalább spirál (ha ráérek, akkor szemceruza is) mindig van rajtam. Kivéve, ha edzeni megyek, de akkor meg BB krémmel pótlom a dolgot, hogy egyenletesebb legyen az arcbőröm. :)

Szóval tényleg ritka, hogy smink nélkül járjak az utcán, úgyhogy a te mércéd szerint igényesebb pár vagyunk. És mégis, a párom ellenzi a sminket. Most akkor nyomi vagy igényes? :)

2018. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
59%

Nincs köze az igénytelenséghez. Amikor azt mondják, hogy a smink nélküli nőket kedvelik, akkor azokra gondolnak, akik 10/10-es ábrázattal kelnek ki reggel az ágyból. Nem azokra, akik smink nélkül tök átlagosak vagy rondák.


Amúgy meg mindegy, hogy ki ellenzi és ki nem, ha te szeretsz sminkelni, és jobban tetszel magadnak sminkben, akkor menj be a boltba, és vegyél magadnak egy gyönyörűen pigmentált szemhéjpalettát. Probléma megoldva.


22/N

2018. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet hogy te azt tartod igenyesnek amelyik nő úgy néz ki mint egy baba a pasi meg kB mint Ken?
2018. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%

Sminket használni olyan mint a parfüm szagával elfedni a mosdatlanság hányadék szagát.


Ápold a bőröd és akkor nem kell takargatni.


A helyes paseeeeek csak meg akarnak fektetni azért nem kritizálnak.

2018. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%

Jajj, hát persze aranyom. Aki kritikát mer megfogalmazni rólad, az csakis igénytelen, meg nyomi lehet, mert hát hogyan máshogy is lehetne, mikor te maga vagy a tökéletesség.

Én valósággal csodálom a kitartásotokat, amiért ilyen rendíthetetlenül tudtok hinni a gyakoris pasi mítoszában, és képesek vagytok ezzel a bugyuta mesével újra és újra igazolni a saját kudarcaitokat.

2018. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
5%
Szolid smink a nyerő, te konzumhölgy. 😊
2018. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!