Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában csak az igénytelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában csak az igénytelen, nyomi férfiak ellenzik a sminket, ugye?

Figyelt kérdés
Ez a személyes tapasztalatom. Normális, helyes pasik sose akadtak fent azon, hogy sminkelem magam. Igényesebb pároknál is mindig azt látom, hogy a lány valamennyire ki van sminkelve (persze nem akkor, ha csak bevásárolni ugranak el).
2018. febr. 22. 13:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
12%
Nem hinném, de pl én egy szolíd sminkért tudok lelkesedni...
2018. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
43%

Én a sminkelő nőket tatrom igénytelennek, vagy legalábbis üresnek, felszínesnek, de úgy látom más is: XD


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2018. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%

"Amikor azt mondják, hogy a smink nélküli nőket kedvelik, akkor azokra gondolnak, akik 10/10-es ábrázattal kelnek ki reggel az ágyból. Nem azokra, akik smink nélkül tök átlagosak vagy rondák. "


megtennéd, hogy nem mondod meg nekem, mit gondolok? Köszi :)

Én azokat szeretem, akik felvállalják, hogy tök átlagosak és nem próbálják szépíteni a valóságot. Nekem jobban tetszik a tökéletlen valódi mint a mű tökéletesség.

2018. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

[link]


Rajta is van bőven smink, hiába nem tűnik fel a szakértő férfiaknak...

Nem így néz ki egy átlagos smink nélküli nő, csak mondom.

2018. febr. 22. 14:13
 15/26 anonim ***** válasza:
72%
nem lett agyizomlázad amíg kitaláltad a 2 órával ezelőtti kérdésemből, hogy mit fogsz kérdezni? (lyányok, elhiszitek nekem, hogy nem kell smink)
2018. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
79%
#14 hogyne tűnne fel az általad linkelt képen a 8 kiló vakolat? Nagyon rossz példát mutattál, rá egy férfi sem hinné, hogy nincs rajta smink.
2018. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
70%

Hát én utálom ha egy lány kivan sminkelve. Már voltam olyan randin ahol előszor tip-top volt a páciens,másodjára nem volt rajta semmi..hát lelombozó egy látvány volt:D

..Ha kell valami akkor max rúzs meg szemceruza,azt kész.

A rajzolt szemöldököt,meg többi hülyeséget ki nem állhatom.

22F

2018. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
76%
A csajnak nem is látszik az arca...
2018. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
34%

Én ilyet még nem tapasztaltam, nem tudom, hogy lenne-e bármi összefüggés a kettő között. Ahogyan egyébként az sem igaz, hogy aki sminkel, az egy buta, felszínes plázacica...és ha mi nők nem mondhatjuk meg, hogy mi tetszik a férfiaknak, akkor a férfiak se akarják megmondani, hogy miért sminkelnek a nők...mindig röhögök, mikor mások elmagyarázzák nekem, hogy én azért sminkelek mert lelkileg sérült vagyok és pszichés problémáim vannak stb., nevetséges.


Igazából nem kell vele foglalkozni, le kell sz@&rni, hogy ki mit gondol. Én mindig sminkelek, ha megyek valahova (korrektor, alapozó, púder, szemceruza, szempillaspirál, szemöldökzselé), de néha még itthon is van rajtam egy kis bb krém meg szempillaspirál. Nekem ez így jó, így tetszik. Sokkal szebb vagyok kisminkelve, rengeteget dob az arcomon, sokkal jobban érzem magam kisminkelve és én még szeretek is foglalkozni ezzel, nem kényszer, nem teher. Ez vagy tetszik valakinek vagy nem és én elfogadom a véleményét, viszont biztosan nem lennék hajlandó más kérésére változtatni magamon. Ez az én életem, az én testem és bizony azt csinálok vele, amit akarok. Ha valaki nem szereti a sminket, akkor jó, szíve joga, semmi bajom nincsen vele, de akkor keressen egy olyan lányt/nőt, aki nem sminekel és ne engem akarjon megváltoztatni.

2018. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%
Szánalmas, hogy szerinted aki nem sminkel, az igénytelen. Igen, én sem sminkelek, eddig minden párom örült neki, 2 ismerősöm sem sminkel, és (ez most meglepő lesz, vigyázz!) nekik sem igénytelen, nyomi férfiak a párjaik!!
2018. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!