Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szeretőbe lehet szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szeretőbe lehet szerelmes az ember?

Figyelt kérdés

Nincs szeretőm és nem is vagyok senki szeretője, még mielőtt valaki ezzel jönne, valamint nem provokatív kérdés.

Egy ismerősömmel beszélgettem erről a témáról, és ott merült fel.


Kíváncsi vagyok ki milyen véleménnyel van erről. A negatív véleményeket is elfogadom, tudom, hogy gerinctelenségé, én sem pártolom ezt a felállást, de most nem ezen van a hangsúly. Bővebb, kifejtett válaszokat is szívesen olvasok, hogy ki, hogy gondolja.


2018. febr. 22. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Persze. Általában a szeretőbe szerelmes a házas, foglalt fél, csak más okok miatt nem lép le otthonról. Nőnél sokszor anyagi okok, társadalmi elvárások, gyerekek, férfinél pedig általában a gyerekek az ok. Nem akar vasárnapi apuka lenni.

Aztán ez a szerelem a szerető felé is, idővel elmúlik, de persze, én biztosan tudom, hogy a szeretőbe szerelmes lehet az ember.

2018. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Még én sem voltam ilyen helyzetben, de azt tudom, hogy ha két ember jól érzi magát együtt és összepasszol az ágyban, akkor simán egymásba szerethetnek. Sőt, még egyoldalú szerelem is kialakulhat, amikor csak az egyik fél lát bele többet, mint ami.


22/N

2018. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az alapkérdés, hogy kit nevezel szeretönek? Hagyományosan az a szeretö akivel nincs elfogadott kapcsolatod (házastárs, élettárs, tartos együttjárás) csak összejársz szexelni, a szexpartner. Vagyis nem elöfeltétel, hogy ezzel valakit megcsalj!
2018. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a szoban ...

Szeret ő :-)

2018. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Én szerelmes vagyok a szeretőmbe.Szerintem minket az Isten is egymásnak teremtett,csak sajnos nem egyszerű a helyzetünk.
2018. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az 5# válaszoló ugyanazt írta szóról szóra,elejétől a végéig mint amit én akartam!!

Nem én vagyok a szeretőd?? :))

2018. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló, mintha csak én írtam volna, ezek szerint nem én vagyok egyedül ilyen helyzetben.
2018. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet szerelmes. Mire megtudtam, hogy nős, már beleestem, mint ló a gödörbe. Nehéz volt, de elengedtem. Elvált aztán megkeresett, és három évig voltunk együtt. A mai napig azt állítja, hogy élete legjobb döntése volt a válása.
2018. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.Ha férfiak vagytok akkor lehet az egyikőtök az!
2018. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9#

Férfi vagyok igen.

2018. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!