Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért küldött el a fenébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldött el a fenébe?

Figyelt kérdés

Munkatársam felesége egy csinos vöròs hajú 40+ nő,mindenkivel nagyon kedves,közvetlen.


Többször voltam,voltunk náluk mindig megkínált kv-val süteménnyel jól elnevetgélt velünk.

Tízenpár évvel fiatlabb vagyok sportos,úgy gondoltam be jövök neki...

Főleg,hogy a férje elég arrogáns vele.


Céges buli volt és felkértem táncolni mert a munkatársam nem szeret a csaj meg igen.-Eszmélezlen mozgása van,olyan csípőlejtése,hogy tisztára beindított...

Közelebb húztam éreztem a mellét,igaz rám szólt: "Kicsit óvatodabban" de mosolygott.

Azután egy lassúnál a fülébe súgtam,hogy találkoznunk kéne,tudok egy jó motelt beszéljünk időpontot!


Erre ő annyit mondott,hogy nem tudom miket beszélek-biztos sokat ittam -de ha nem menjek a fenébe stb?


Nem értem.

Talán gyors volt a tempó?

Próbálkozzak még?



2018. febr. 23. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Az az opció hogy esetleg hűséges, fel se merül?
2018. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Lehet csak hűséges?

31/f

2018. febr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Meg mentheted a dolgot azzal, hogy "full reszeg voltam, boccs".
2018. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

1. Hűséges

2. Tévedtél és mégsem jössz be neki

2018. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Kár, hogy ilyen idióták szabadlábon lehetnek.
2018. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát lehet csak nem értem...


A férje egy köpcös alacsony pasi nagy mellénnyel.Igazából csak ugráltatja a csajt.


Velem legalább jól érezné magát,kell a nőknek a figyelmesség.


Csak az bánt ahogy rám nézett,dühösnel tűnt.

Lehet fel kéne hívnom.Talán már nem haragszik.

2018. febr. 23. 10:56
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

"Közelebb húztam éreztem a mellét,igaz rám szólt: "Kicsit óvatodabban" de mosolygott.

Azután egy lassúnál a fülébe súgtam,hogy találkoznunk kéne,tudok egy jó motelt beszéljünk időpontot!

" Itt hangosan felröhögtem. Merész vagy. :D

2018. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Es te miert is lennel figyelmesebb? Csak egy arrogans pocsike vagy, aki nem tudja hol a helye, es izlestelen ajanlatokat tesz noknek, mert tulbecsuli a vonzerejet, mikozben lesajnalja oket.


A noci meg szolid volt. En valoszinuleg egy balterdessel eligazitottalak volna az ajanlattetelben.

2018. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"A férje egy köpcös alacsony pasi nagy mellénnyel.Igazából csak ugráltatja a csajt."


A csajnak viszont joga van úgy dönteni, hogy hűséges a férjéhez.

2018. febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"úgy gondoltam be jövök neki... " - hát rosszul gondoltad.

Valszeg azért, mert a fiatal sportos tested kevés a gondolkodáshoz, ahhoz agy kell - nézz utána: a google a barátod!

2018. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!