Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért küldött el a fenébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldött el a fenébe?

Figyelt kérdés

Munkatársam felesége egy csinos vöròs hajú 40+ nő,mindenkivel nagyon kedves,közvetlen.


Többször voltam,voltunk náluk mindig megkínált kv-val süteménnyel jól elnevetgélt velünk.

Tízenpár évvel fiatlabb vagyok sportos,úgy gondoltam be jövök neki...

Főleg,hogy a férje elég arrogáns vele.


Céges buli volt és felkértem táncolni mert a munkatársam nem szeret a csaj meg igen.-Eszmélezlen mozgása van,olyan csípőlejtése,hogy tisztára beindított...

Közelebb húztam éreztem a mellét,igaz rám szólt: "Kicsit óvatodabban" de mosolygott.

Azután egy lassúnál a fülébe súgtam,hogy találkoznunk kéne,tudok egy jó motelt beszéljünk időpontot!


Erre ő annyit mondott,hogy nem tudom miket beszélek-biztos sokat ittam -de ha nem menjek a fenébe stb?


Nem értem.

Talán gyors volt a tempó?

Próbálkozzak még?



2018. febr. 23. 10:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok műveletlen.Felesleges oltogatni.


Tudom,hogy ez a nő nem k'-va,de ha annyi jót kapna a munkatársamtól megérteném hogy hűséges.


De az a tag meg sem érdemli.


Velem egy kis szabadcsághoz jutna,nem értem miért vonja meg magától a jót...


Talán több idő kell neki, én tudok várni.

2018. febr. 23. 11:30
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

"tudok egy jó motelt beszéljünk időpontot!"

Valószínű nem arra vágyik, hogy egy motelban szexelj vele...


Vagy csak szimplán hűséges? Akármilyen is legyen a férje...

Tisztázd vele a szitut, hogy te nem vagy amúgy ilyen paraszt, csak bátrabbá tett a pia.


25N

2018. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem értesz a nőkhöz, és szarul esik h valakinek nem jössz be. Ez van, neked fejlődnöd kell még a párkapcsolatok területén.

A nők megérzik azt, ha vki azt gondolja magáról h macsó és minden nőnek bejön, közben meg közel sem olyan menő. Neked van egy kis megfelelési kényszered vagy kisebbségi érzésed. Nem vagy még igazán felnőtt. A nőket másképp kell kezelni nem ilyen tinédzser módon.

2018. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
26%
Ez a kérdés kamu.
2018. febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Velem egy kis szabadcsághoz " - tényleg nem vagy műveletlen XD.

Vegyél vissza az egódból, egy felnőtt nőnek nem sokat jelentesz, egy 5 perce numera meg neked jó, nem neki.

Meg egy pár kóbor dugás se.

2018. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%
És még mázlid volt, mert pl. ha engem taperolsz, én bizony utólag biztosan betöröm az orrodat.
2018. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Micsoda agresszív nők...


Elkértem egyik haveromtól a számát, -ő vásárol tőle (bio kajákat).


-Elnézést kértem, meg, hogy jó lenne beszélni személyesen erről és annyit mondott, hogy mindent megbeszéltünk.


Hát lehet ezt tényleg benéztem.

Nem is értem miért kattog az agyam rajta ennyire.


Ma megyek össze szedek valami tinipi@t,nekik elég pár koktél...

2018. febr. 23. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!