Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasznosnak találjátok ezt az...

Hasznosnak találjátok ezt az oldalt, megfogadjátok az itt kapott tanácsokat?

Figyelt kérdés

Azért kérdem,mert elkezdtem fogyózni szeptemberben,fogalmam nem volt a fogyókúrákról.

Gondoltam utánna járok a neten,akkor találtam ezt az oldalt.

Elolvastam rengeteg kérdést és választ,majd én is kérdeztem.

A kapott válaszok segítségével,eddig 11,5 kilót fogytam eddig.

Nagyon sok tanácsot megfogadtam,saját tapasztalataimat megosztottam a kérdezőkkel.

Most kicsattanok az egészségtől.Megváltozott az életem,nem fáj a fejem,nem magas a vérnyomásom,nem fulladok ki ha a lépcsőn felhozom a fát.

Még nincs vége,de köszönöm mindenkinek aki segített!


2010. márc. 5. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
leírnád min változtattál? étkezés sport stb.? és hogyan? köszi:))
2010. márc. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Három dolog ami már nincs az étrendemben:Finomlisztből készült termékek(kenyér, tészta,sütik).Nincs cukor,édesség,csak a kávéban.Nincsenek édes, szénsavas üdítők.

Reggelt szénhidráttal kezdem,valami korpás,rozsos,teljeskiőrlésű cuccal.Mindig van tízórai,vagy gyümölcs,vagy tejtermékek különböző fajtái(cukortartalomtól függően).Ebédelni azt szoktam amit főzök.Uzszni nem mindig szoktam,ha igen valami könnyűt.Vacsi van hogy elmarad,van hogy valami zöldség,vagy puffasztott cucc.Minden étkezéskor eszem zöldségfélét nyersen,vagy párolva.Nem körethelyett,hanem a köret mellé.

Minden nap sétálok fél-egy órát,minden másnap tornázom fél órát.

Lassú fogyás,de hasznos.

2010. márc. 5. 08:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól csinálod, gratulálok. Azért ne felejts el, hogy bár köret "mellé" eszed a zöldséget, nem "helyette", azért annyival kevesebb köretre van szükséged, és ez sokat számít.


Az az igazság, nem mindenkin lehet segíteni. Nagyon sok baromságot is írnak ezeken az oldalakon (nem csak fogyókúra témában!). Tudni kell szelektálni, tudni kell, melyik tanácsokat érdemes megfogadni, melyiket nem.

Sokan pl. kikérik maguknak, ha nem olyan választ kapnak - egyébként kulturált stílusban -, amit már sugallnak a kérdésben. (Pl. ha nem eszem semmit egy hétig, lefogyhatok 30 kilót a következő randira?)

És persze nagyon fontos az elhatározás is, mert sokan csak kérdeznek, aztán rájönnek, hogy túl sok a macera, jó lesz nekik mégis az a 30 kiló fölösleg, hátha mégis kiderül, hogy van valami csodaszer, amit bevesznek, és másnapra gyönyörű karcsúak lesznek.

2010. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A mennyiséggel már nincs gond.Egy hónap alatt átált a szervezetem a kisadagra.A köretsem sok.Egy átlagos vasárnapi ebédnél egy merőkanál levest,és egy félszelet húst tudok megenni egy evőkanál körettel.

Köszi a választ.

2010. márc. 5. 10:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok, mert ésszel csinálod, és az így leadott kilók nem kúsznak vissza. Ha megfigyeljük szinte miden kérdés úgy kezdődik, hogy lehetne gyorsan lefogyni.....Én 3 hónap alatt fogytam le 80 kg-ról 68 kg-ra. Szép lassan csináltam, karácsonykor csak 2 kg jött vissza. Amit már 2 hét alatt le is adtam, és most megint 68 vagyok. A gyors diétákkal ezt nem lehet megtenni, mert a kilók össze-vissza mozognak, és nem lehet őket kordában tartani.
2010. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Először gratulálnék a fogyásodhoz. Hogy válaszoljak, szerintem is tudni kell szelektálni a válaszok között, de a többsége így is hasznos.

Nekem is lenne egy kérdésem: írtad, mennyit eszel ebédre...hát, egy merőkanál leves, meg egy kanálnyi köret? Bocsi, de ez kemény éhezésnek tűnik. Olyan nincs, hogy egy egészséges életmódot folytató felnőttnek ennyi elég legyen.

2010. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Nem éhezem egyáltalán,mert az ebéd mellett még négyszer étkezem.

Annyira összeszűkült a gyomrom,mindha műtötték volna.

Nem tudok egy étkezésre többet enni.Ha többet eszem egyszerűen kihányom.Nem hánytatom magam(nem vagyok beteg,sem bulémia,sem anorexia nem gyötör).Így vagyok a túl zsíros kajákkal is.Az is kijön belőlem.

Karácsonykor anyuméknál megettem egy félszelet rántott halat,ami csöpögött az oljtól.Úgy kihánytam mikor hazajöttünk,mint a pinty.Annyira elszoktam tőle.

Használok én is zsiradékot,de nem annyit mint anyukám.

Köszönöm a válaszodat,és aggodalmadat,de tejesen jól vagyok.

Nem is tudnék létezni,ha éhes lennék.

Addig együnk amíg van mit enni ,ezt tartom szem előtt.

2010. márc. 8. 08:15
 8/10 Krisz85 ***** válasza:
Kedves kérdező, egyrészt gratulálok ehhez az akaraterőhöz. Mint rendszeres válaszadó, lehet hogy még én is a segítségedre voltam. De ha már ennyire van erőd betartani a táplákozást, akkor edzhetnél is, és még tudatosabban és precízebben étkezhetnél. Mert elárulok egy titkot: a kondid még ennél 100 jobb is lehet. ;-)
2010. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
03-05 11:30-as válaszoló! Velem is pontosan így volt, csak én nem 68-ra hanem 65-re mentem le:D
2010. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,és az új tanácsokat is.

Edzeni,csak itthon tudok,nagyon jók súlyzónak a literes flakonok.

Köszi mindenkinek,sziasztok!

2010. márc. 9. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!