Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan talaljak új ismeretsege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan talaljak új ismeretsegeket?

Figyelt kérdés

40 eves vagyok elvalt nö , aki kulföldre költözött , itt az emberek zarkózottak es ebben a korban nöként meg nehezebb a dolgom .

Hazas nök feltik a hazassagukat , ferfiak meg azt hiszik h aki szingli az tutti keresöben es ketsegbeesett . Pedig en nem vagyok az .

En is zarkózott voltam tinikoromban es nem akartam baratkozni de volt mindig 1-2 baratnöm akikkel sulve föve egyutt voltam .

Azóta se sikerultbarátokat talaljak , tinikorban köttettek az utolsó baratsagaim.

Nem is ereztem eddig azt senkivel kapcsolatban hogy hú ezzel barátkozni szeretnék , vagy érezzem magam " otthon " a másikban , ilyen nem volt . Kedves vagyok es nyilt , dolgozom, de nem erzem h barkivel összejárnák kollegak közul , nem erzem h " az en emberem " furcsa nem tudom megmagyarazni , de nem erzem azt a fajta felszabadultsagot vagy hasonlósagot nem tudom .

Nagyon nehezen engedek be barkit az eletembe , nem mintha sorba allnanak de amúgy is . Kell erezzek valami szikrát , melegseget , otthonossagot nem tudom h baratkozni akarjak .

Tehat a körulmenyek se adottak amúgy.

Van egy gyerekem , miatta nem adhatom fel


2018. febr. 23. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Emberek közé kell járni, más megoldás nem nagyon van. Én tizen-, huszonévesen nagyon zárkózott és antiszoc voltam, most meg vannak barátaim.


Jó módszerek például:


utazás, egyik legjobb barátnőmmel külföldi úton ismerkedtem meg, mindketten szingliként mentünk, én 34 éves voltam, ő 38.


suli vagy tanfolyamok, szintén nagyon jó barátnőmmel így ismerkedtem meg, ő 27 éves volt, én 30.


netes közösségek, több jó barátom lett 30 fölött, velem egykorúak, egy lány, két fiú.


táncklub, nyelvklub, hasonlók is jók lehetnek.

2018. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!