Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megkérem hogy masszirozzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérem hogy masszirozzon meg de nem akarok meg vele lefekudni?

Figyelt kérdés

Van vki akivel talalkozgatunk, o nagyon nagyon szeretne engem es ezt kozolte is, en meg nem tudom mi lesz ennek az egesznek a vege mert ketsegek kozott vagyok vele meg a helyzettel is, de én ezt őszintén közöltem is vele.

Ma este is megyek at majd hozza sutott nekem sutemenyt, meg filmezunk. Korabban mondta hogy nagyon szeret masszirozni, en pedig forditva is:-) Ha nem volt köztünk még csak csók, illetve annyira kis udvarias hogy mikor együtt aludtunk se bujt hozzam oda teljes testközelből... Érdemes megkérnem arra hogy megmasszirozzon? Vagy az nagyon túlzó lenne a részemről?

Én a csajszi fél vagyok ebben:-)


2018. jan. 7. 19:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
kapni is szeretem meg forditva is* bocsanat a magyarsagert:-)
2018. jan. 7. 19:19
 2/16 anonim válasza:
87%

Nyugodtan. Aztán majd lesz valami, vagy nem. A kérdést tedd fel magadnak. Le akarsz vele feküdni, vagy sem.

Egyébként a maszírozás nem egyenértékű a szeretkezéssel.

2018. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Kérd meg, hogy masszírozzon meg, de tedd hozzá, hogy nem akarsz még vele lefeküdni!
2018. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nalam majdnem, mert a hatamon van egy pont amit ha megtalal attol nagyon kivagyok, ugyis nevtelenul irok itt, el is birok elvezni:-)) És maga a masszir esne nagyon jol nekem, es nem szeretnem ha azt hinne hogy direkt szivatom ezzel mikozben tudom hogy o mennyire szeretne engem..
2018. jan. 7. 19:27
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Szivathatod ezzel, persze. Gerinctelen dolog de látom amúgy sem zavar téged. N33
2018. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Csak szivatod, igen. Hány évesek vagytok?
2018. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utsolo ket valaszado, kerlek olvassatok el a fent leirt szoveget is. Azutan tegyetek megjegyzeseket a cselekedeteimre. :-)
2018. jan. 7. 19:36
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt vele beszéld meg. Ne az itteniekkel.
2018. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Én elolvastam. De szerinted, ha egy férfi közli veled, hogy le akar veled feküdni, meg áthív filmezgetni, erre te jössz majd ezzel a masszírozással, szerinted mire fog gondolni? Max arra, hogy csak kéreted magad. Tényleg érdekelne, hogy hány évesek vagytok, mert ez nekem elég tinis játéknak tűnik részedről.
2018. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
A filmezes csak egy alca, csak ki ne jojjon belole az allat, aztan cseszheted, hogy 'kis udvarias' volt. Jobb ezzel vigyazni. Tok egyertelmu, ha valakihez atjarogatsz/ottalszol, hogy mire szamit.
2018. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!