Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy irodás lány járna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy irodás lány járna egy egyszerű munkással?

Figyelt kérdés
Vagy pl.: A lány,: Egészségügyis,pénztáros,laboros.stb járna egy egyszerű pl:földmunkással aki mindennap sáros/olajos izzadt munkásruhában van munkaidejében az utcán is îgy járkál. Mîg ő civilben/köpenyben tisztán. És a fizetése egyforma lenne vagy a nő picivel többet keresne. A férfi fizikálisan kinlódik a nap végén fáradt/kimerült lenne. A lány nem, max fejben szellemileg. Egyébként a férfi munkaidején kívűl divatos,igényes és általában mindig van pénze. Mindig is érdekelt vajon az ilyen nők lenézik az efajta férfiakat? Kíváncsian várom a válaszokat

2018. febr. 24. 19:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A szellemi fáradtság is ugyanolyan fáradság.
2018. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Szerinted az irodás lányok egységes személyiséggel rendelkeznek, hogy erre így általánosságban lehetne mondani valamit?

Egyébként meg "irodás" munkakör alatt egy titkárnőt vagy egy assziszenst értesz, vagy egy DevOps fejlesztőt, esetleg egy pénzügyi kontrollert? Nem mindegy.

2018. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%

# 1


Azt azért nem mondanám, de mindkettő megterhelő.

10 óra szellemi munka után felüdülés egy kis edzés, 10 óra fizikai munka után azért ez nem mondható el.

2018. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
titkárnő /asszisztens
2018. febr. 24. 19:33
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Azoknál a legtöbb melós jobban keres.
2018. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk pont ez a szituáció, sosem néztem le aki ilyet dolgozik,sőt. Engem az érdekelt,hogy normális legyen, tudjunk beszélgetni. Ha megyünk valahova nyilván teljesen hétköznapi viseletben jelenik meg.

De nekem még sokszor tetszik is,ha koszosan jön haza. Nekem valamilyen szinten ez IS a férfiasság jelképe.

Egyébként ha már az anyagi részt is felhoztad,sok építőipari munkás sokkal jobban keres,mint egy irodista.

2018. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem csak a pénz a lényeg. Én napközben nyakig sáros büdös lennék ő meg elegáns tiszta. Mit gondolnának az emberek ha ő be ugrana hozzám beszélni valamiért velem munka közben vagy éppen én ő hozzá, vagy valahol utcán beszélünk.
2018. febr. 24. 19:44
 8/27 A kérdező kommentje:
Vagy ő hogy érezné magát ha egy koszos munkás olelgeti mások előtt.
2018. febr. 24. 19:47
 9/27 anonim ***** válasza:
Mégis milyen munkában lesz valaki nyakig sáros és büdös?
2018. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Fejben vannak gondok.
2018. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!