Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedtem, de mégsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedtem, de mégsem?

Figyelt kérdés

Hiányzik és szeretném ha velem lenne... de nem lehet, mert mást választott. szeretném megölelni, és elmondani neki, hogy szeretem. hogyan lehet ebből kilépni, mikor ér véget? végződhet egy reménytelen szerelem jól? ha engem választana.. tudom, megaláznám magam, de nem érdekelne.

mit tanácsoltok? aki volt ilyen helyzetben, harcolt vagy hagyta?



2018. febr. 22. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt úgy igen, hogy harcoltam. De csak a szenvedést hosszabbította meg ez. Egy kapcsolatot mindig 2 embernek kell akarni. Ha ő mást választott, te bele is szakadhatsz, csak magadnak okozol fájdalmat.

Jobban jársz ha hagyod, nem nézegeted, nem keresed, lefoglalod magad, majd keresel egy olyat akivel kölcsönösek lesznek az érzelmek.

2018. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagytam. Viszonzatlan volt az egész. Most két év után felkeresett, de elég erőm volt visszautasítani. Nem éri meg szerintem. Egy idő után elmúlik a vágyakozás, akkor kell továbblépni.
2018. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt sajnos ilyen. Teljesen megalaztam magam elotte, a teljes megsemmisules szintjere lementem erte, szo szerint a porba. Minden tartasom odadobtam, a jellememet, a szenelyemet, mindent. De mind hiaba, nem kellettem neki. Igy 4 ev tavlatabol visszagondolva ledig, letagadnam az akkor onmagamat. Hogy lehettem ilyen hulye, hogy megalazkodjak. Igy emlekszem vissza arra az idoszakra. Sose tennek ilyet megegyszer. Nagyszeru tanulopenz volt. Ajanlanam neked, hogy hagyd, engedd el. Nincs az az isten akiert megegyszer lealacsonyidnek a porba. Ha ezt teszed nem baj, legalabb lesz egy merced par ev mulva, hogy mit ne tegyel cimszoval.
2018. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!